Захранване. . . пъпчици . . .?

  • 508
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 771
Два дни захранвах Крис със оризова каша + брокули. Сега има пъпчици по дупето. Възмогна ли е някаква реакцията от брокулите или от многото топло време тези дни newsm78? И как да процедирам нататък със захранването.

# 1
  • Мнения: 7 837
Много рано си му дала броколи. Аз още не съм ги въвела в менюто.
Щом имаш съмнения за реакция, спираш ги. Не давай нови храни, докато не из4езнат пъп4иците.

# 2
  • Мнения: 1 771
Днес трябваше да давам отново, но заради пъпчиците не дадох. Нямах притеснения, защото са от сигурен източник и нямаме алергий в семейството към храни,  и когато ги варих преди няколко дни използвах бульона от варенето им за кашата.

# 3
  • Мнения: 3 550
Много анатомично става, ама къде са точно пъпчиците? По "бузките" ли, така да се каже или на сгъвката между тях. Във втория случай при нас излизат така като го подкарат зъбите. Забелязваш ли да го мъчи зъб?
Аз също бих спряла храната, която е предизвикала реакцията. Абе, даже их спряла всякаква твърда храна, за да се изчисти по-бързо.
Хайде, да се оправите скоро! Grinning

# 4
  • Мнения: 1 722
Здравей! Точно от броколито е!!! Аз дадох на моя син пюре с броколи от Хипските, за над 4 месеца и на другия ден имаше пъпки по крачето, бузката и вратлето. Обърни внимание какви са пъпките, тези от хранителна алергия първо са червени, а после стават едни топчести, все едно пълни с вода.

# 5
  • Мнения: 1 771
Steisi, здравей! По "бузките" са. Не знам да ли биха могли да са от зъбки, но тези дни ни изби зъбче. Благодаря ти.
Здравей! Точно от броколито е!!! Аз дадох на моя син пюре с броколи от Хипските, за над 4 месеца и на другия ден имаше пъпки по крачето, бузката и вратлето. Обърни внимание какви са пъпките, тези от хранителна алергия първо са червени, а после стават едни топчести, все едно пълни с вода.
ще ги следя тез пъпчици и да видим. Сега са червени пък ще видиме после. Блгодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт