Към мами раждали в Тина Киркова-"Св.София"със секцио.

  • 611
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мами,раждалив "Св.София" със секцио,кажете ми искат ли памперси за бебето и колко броя?Трабва ли да са в запечатан фабрично пакет или може и насипно?

# 1
  • Мнения: 3 777
Искат около 20 броя, не е задължително да са запечатани. Аз си купих бейби борн те мисля че бяха точно 20 броя.
Памперсите стоят при теб, като му ги сменят си вземат по един.

# 2
  • Мнения: 1 771
Искат 20 бр. запечатани фабрично.  Когато родих имаше мама на която памперсите, които дала били свършили и на бебето не му сложили, но не й и казали да донесе. Тя разбра когато си гушна бебето и то беше мокро и когато ги попита тогава й казаха за какво става въпрос.

# 3
  • Мнения: 1 771
Искат около 20 броя, не е задължително да са запечатани. Аз си купих бейби борн те мисля че бяха точно 20 броя.
Памперсите стоят при теб, като му ги сменят си вземат по един.
В СВ.София на родилите със секцио им вземат памперсите. Поне така беше март месец, когато родих.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 298
Искат около 20 броя, не е задължително да са запечатани. Аз си купих бейби борн те мисля че бяха точно 20 броя.
Памперсите стоят при теб, като му ги сменят си вземат по един.
В СВ.София на родилите със секцио им вземат памперсите. Поне така беше март месец, когато родих.
На мене първо ми ги взеха, докато бях в реанимацията. На следващия ден като ме преведоха в стаята (единична ВИП) ми ги върнаха и взимаха когато трябваше по един, а вечер 2 или 3, за през нощта - пак през март тази година.

# 5
  • Мнения: 920
Май месец ми ги поискаха докато бях в реанимация - носех 1/2 пакет (т.е. 20 бр). Не са ми ги връщали, за да им ги давам един по един, мокро дете не са ми носили. Стигнаха ни съвсем точно докато ни изпишат на 5-тия ден.


# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
мерси момичета за информацията:-))

# 7
  • Мнения: 3 861
Бях купила един пакет Pampers Junior май беше  не си спомням колко бройки бяха вътре, но не са ми връщали нищо, а и не съм си ги търсила. Изрично ме бяха предупредили обаче, че трябва да са запечатани фабрично!!! Пакета им го дадох още като се роди Калоян, не съм го преобувала аз, всичко те си вършеха.
Малък оффф...
Искат 20 бр. запечатани фабрично.  Когато родих имаше мама на която памперсите, които дала били свършили и на бебето не му сложили, но не й и казали да донесе. Тя разбра когато си гушна бебето и то беше мокро и когато ги попита тогава й казаха за какво става въпрос.
Абе как така ще оставят бебе без памперс, ей така да се опикае, тея луди ли са, не съм допускала дори, че е възможно Shocked

# 8
  • Мнения: 35 891
носих си Памперс 3-6 кг. малък пакет, останалото ми го върнаха
бебе без памперс не оставят, взимат от на другите бебета

Общи условия

Активация на акаунт