Дискриминация и молба за идея?

  • 6 068
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Ето я историята:от 1 септември сме на море,но отпуската ни започва от 27 август.Решихме да отидем за 5 дни на планина с още едни приятели,които също имат бебе на възрастта на нашия син(1 годинка).Хем да пътуваме с почивка до морето,хем да се видим и с приятелите.Открихме вила в Рибарица,която ни хареса и след проверка се оказа че е свободна в периода,който ни трябва.Тъкмо да се разберем как да си резервираме вилата и да изпратим капаро,собствениците казаха че имало други гости,които щели да стоят още няколко дни и като разбрали,че ще дойдат две семейства с малки бебета,казали че не са съгласни Imp  Imp  Imp  Imp  Imp да отидем.Искали тишина и спокойствие. Imp Много се ядосах на тая простотия,като че ли ние с бебетата сме заразни Imp
Както и да е,искам да ви помоля за идеи и линкове и информация за места на които сте били и ви е харесало-Рибарица,Тетевенския или Троянския балкан и всяко друго хубаво място,на което сте били и ви е харесало.
Предварително благодаря!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Да си дойдем на думата, кажи каква информация искаш. Аз работя за Национален парк "Централен Балкан" и всички тези населени места са околопаркова зона и имам каква ли не информация за тях. Аз се прибрах в понеделник от Калофер, за три дни изкарах страхотно. Иначе и Рибарица не е зле, ноооо явно.....нещо не сте случили. Харесвам и Чифлик, има и не лоши неша в Карлово и в Черни Осъм. Всичките са добри, ама в Калофер беше най-добре.
аааа мейла ми е klimeto@mail.bg драсни някой ред за повече инфо

# 2
  • Мнения: 1 655
Отношението на собствениците на вилата е просто...нямам думи. Наскоро и аз изпаднах в подобна ситуация. Обаждам се в едно семейно хотелче в Черноморец да резервирам двойна стая. Казвам, че сме с дете под 2 години и питам дали имат места. Жената отсреща взе да ми предлага стая с 3 легла. Аз и казвам, че ще носим кошара за детето, а тя: 'А ток и вода ще си носите ли?'. При такова отношение, разбира се и благодарих и затворих. Не ми е толкова за 50% които ми искаха за детето, колкото ме засегна отношението и. За някой лев отгоре са изпростяли до такава степен, че.....

# 3
  • Мнения: 2 006
Ние бяхме на едно страхотно място в троян.балкан,4ифлика.Хотела е 4 звезден,като във всяка стая има пригодено диван4е за бебета и деца до две години и е безплатно.Базата разполага с рест,басеин с топла мин. вода,масажен център и т.н.Останахме о4аровани от отно6ението на персонала и от условията ,препоръ4вам ви го  Grinning

# 4
  • Мнения: 5 500
Цитат на: A.A.M.Belev
Ние бяхме на едно страхотно място в троян.балкан,4ифлика.Хотела е 4 звезден,като във всяка стая има пригодено диван4е за бебета и деца до две години и е безплатно.Базата разполага с рест,басеин с топла мин. вода,масажен център и т.н.Останахме о4аровани от отно6ението на персонала и от условията ,препоръ4вам ви го  Grinning

Е дай повече инфо, де Wink координати някакви Rolling Eyes  Confused:

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Цитат на: A.A.M.Belev
Ние бяхме на едно страхотно място в троян.балкан,4ифлика.Хотела е 4 звезден,като във всяка стая има пригодено диван4е за бебета и деца до две години и е безплатно.Базата разполага с рест,басеин с топла мин. вода,масажен център и т.н.Останахме о4аровани от отно6ението на персонала и от условията ,препоръ4вам ви го  Grinning
за хотел Дива ли става въпрос? има и едни бунгала, за 40лв на вечер са с по две стаи с две легла, собствена баня, напълно оборудвана кухня, чисто нови са, ама са все заети, сега е разгара на сезона

# 6
  • Мнения: 5 500
Останах очарована от к-с Фенерите в с. Кметовци, преди Боженци е. Стаите са с големи спални, супер удобни, на земята са постлани дебели китеници, в банята има подово и вана. А в кръчмичката как готвят боб в гърне няма да ви кажа Laughing Обаче все няма места като решим да ходим Sad

# 7
  • Мнения: 704
A.A.M.Belev и Афродита моля, бихте ли могли да посочите телефони за връзка с посочените от вас бази - имам още 2 седмици отпуска и много ни се иска да отидем с детенце някъде на балкан с хубави условия.
Предварително ви благодаря!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Цитат на: AFRODDITA
Останах очарована от к-с Фенерите в с. Кметовци, преди Боженци е. Стаите са с големи спални, супер удобни, на земята са постлани дебели китеници, в банята има подово и вана. А в кръчмичката как готвят боб в гърне няма да ви кажа Laughing Обаче все няма места като решим да ходим Sad
О, да кухнята е великолепна. Габровци все там ходим. За стаите нямам мнение, все пак е на един хвърлей място от вкъщи. А опита ли "Хадживелиновия хан" в Боженци? И там е мммммммм! Абе аз уж ги знам тия места и все ги наобикалвам, ама ако вие не ме подсетите направо няма да се сетя да ги похваля! А има и едно друго място, пак около Габрово, Люляците, много добро. Разбира се и Етъра, ама взе да се поизтърква, Боженци много дръпна. И на Узана, лятото по-има места, че зимата със скиорите е все пълно. Много от местата са подновени за последните две-три години. Нямат нищо общо с преди.

# 9
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Янтра
Много от местата са подновени за последните две-три години. Нямат нищо общо с преди.

А какво ще кажеш за Арбанаси? Отдавна не съм ходила там, снобско ли е станало или се е разхубавило в по-добрия смисъл? Ще ми се да отскочим до там в неделя (имаме повод), но не знам към коя/кой ресторант/къща да се насочим. Искам да има градина задължително и много вкусна кухня. В Боженци и Кметовци сме ходили доста-познати са ми.

# 10
  • Мнения: 2 006
Сега видях сметката от хотел"ДИВА",но няма посо4ен тел.номер Confused Съжелявам 4е не мога да помогна Embarassed Може би някоя друга мама да го знае,дано ЕВА про4ете темата мисля,4е тя разполага с техните координати Stuck Out Tongue

# 11
  • Мнения: 2 006
Сега видях сметката от хотел"ДИВА",но няма посо4ен тел.номер Confused Съжелявам 4е не мога да помогна Embarassed Може би някоя друга мама да го знае,дано ЕВА про4ете темата мисля,4е тя разполага с техните координати Stuck Out Tongue

# 12
  • Мнения: 1 655
Ние април месец бяхме на Арбанаси за weekend-а, в хотел 'Винпалас'. Новичък е, има открит басейн, ресторант-винарна. Единственото което не ми хареса в него беше, че и двете вечери имаше я сватба, я кръщене, музиката се дънеше до 1-2 часа. На малкия изобщо не му направи впечатление, спинка си като ангелче, но на мен ми изкара нервите. Към хотела има отделни малки къщички, където разбрах не се чувала музиката. Иначе персонала беше страхотен.
Ето снимки от там:
http://photos.campus-bg.com/arbanasi

# 13
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Svetla1
Ние април месец бяхме на Арбанаси за weekend-а, в хотел 'Винпалас'. Новичък е, има открит басейн, ресторант-винарна. Единственото което не ми хареса в него беше, че и двете вечери имаше я сватба, я кръщене, музиката се дънеше до 1-2 часа. На малкия изобщо не му направи впечатление, спинка си като ангелче, но на мен ми изкара нервите. Към хотела има отделни малки къщички, където разбрах не се чувала музиката. Иначе персонала беше страхотен.
Ето снимки от там:
http://photos.campus-bg.com/arbanasi

Svetla1, благодаря ти за информацията! Разгледах и снимките. Много са хубави, и хотелчето изглежда добро. Аз търся само заведение с градина, за да можем да отидем там само за 1 ден и да се върнем във Варна обратно. Ако може някой да ми препоръча, ще съм безкрайно благодарна. Винарната не ми допада-никой от нас не пие вино....еееех, отминаха тия времена на безумен алкохолизъм Grinning  Grinning  Grinning
П.С. ООоооооооооооо, аз сега се сещам, че съм ходила там в това хотелче само да похапна....има масички долу под тези каменни арки, нали? И съответно вътре е кръчмичката....да, да, сещам се. Ммм, малко е опасно това дворче там с басейна за нашата щурачка! Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 654
Благодаря на Янтра и останалите момичета!
Ето от мен един линк към страхотен сайт.Натиснете Региони и избирайте каквото ви душа иска Grinning
http://www.bgglobe.net/

Общи условия

Активация на акаунт