Боляха ли Ви мускулите на корема в последните месеци

  • 824
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Скъпи бъдещи и настоящи мами, занимавам Ви с един проблем, който имам от една седмица. Края на 8 месец съм и от няколко дни около пъпа получих болки. На консултацията попитах лекарката и тя каза, че това е от разделянето на мускулите. При Вас как е, това означава ли че мога да получа атрофия на тези мускули. Корема ми е нормално голям за 35 седмица а и още ще расте. Споделете при Вас как е. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 047
 Боляха ли ме мускулите на корема - не, отдавна не усещам там да имам мускули  Laughing

  Какво те притеснява точно? После ще си възстановиш мускулите.
 

# 2
  • Мнения: 82
Zdravei,6te se poma4a da te uspokoia,poneje men prez tialata bremenost me boli papa i kojata okolo nego,a da ne govorim i za tselia korem koito sutrin kato stana i me boli mnogo,a ot izvestno vreme imam i strahotni bolki v iai4nitsite.hodih na lekar,no poneje sam v london,a tuka6nite lekari za ni6to ne stavat i samo ti vikat vsi4ko e ok ,vsi4ko e ok....a az taka kato teb si se pritesniavam

# 3
  • Мнения: 8 505
Не,не са ме боляли.Но аз бях с доста малък корем ако това е от значение.

# 4
  • Мнения: 154
Аз съм в 28г.с и от 2-3 седмици зпочна да ме боли пъпчето, а да не говорим за онова "гадно разпъващо чувство "което  често усещам в страничните части на корема!!!!От 1 седмица пък взе и да ме сърби!!!Ужас!За мен това е втора бременност ,през първата не сам усещала такива работи! ThinkingТа всичко си е индивидуално!
За момента започнах да се мажа с един гел против стрии/то май доста късно го почнах Embarassed/ ,не че имам ,ама за всеки случай.Трябва да ти кажа че има много-добър ефект /при мен де/.Спря да ме сърби кожата!А и около пъпа не ме боли вече! NaughtyГела е на Liaracs!Бая е скъп ама си заслужава.!
Ти можеш да пробваш някой друг!Успех!

# 5
  • Мнения: 733
И аз имам такъв проблем а сам бая след тебе  Sad Все едно имам мускулна треска на корема и това е почти всяка сутрин  newsm78. Другата седмица ще се видя с гинеколожката ми пак ще я питам. Тя казва, че е нормално все пак този корем продължава да се мени  Blush

Общи условия

Активация на акаунт