Иска само пюре от бурканче?

  • 594
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 269
Имам проблем с храненето на мъника!Не иска да яде нищо различно от купешки пюрета. #Crazy
Записах го на детска кухня и в началото всичко тръгна добре, но от 1 седмица и една лъжичка не мога да му сложа в устата.Опитах какво ли не , да го залъгвам с играчки, да пасирам допълнително/от което просто няма нужда/, да добавям адаптирано мляко, е не иска детето и това си е!
Започнах да му готвя в къщи и първото пюре/пилешко  с картофи/, го яде долу-горе, но не е така както яде промишлените.
Питам ако някой знае, какво слагат в пюретата за да постигнат този вкус? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 299
Аз мисля, че слагат захар и сол newsm78 Пробвай като готвиш, да добавиш малко краве масло.

# 2
  • Мнения: 1 089
Детето на моя позната беше по същия начин. Беше си запазила няколко бурканчета от купешките пюрета и всичко, което му готвеше слагаше в тях. (манджички, кремчета, супички). И така успя да го излъже да си хапва.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Детето на моя позната беше по същия начин. Беше си запазила няколко бурканчета от купешките пюрета и всичко, което му готвеше слагаше в тях. (манджички, кремчета, супички). И така успя да го излъже да си хапва.

Точно така,аз моя проблем така го реших.Успех

# 4
  • Мнения: 269
И така пробвах, но имам минимален успех.Усеща явно разликата във вкуса и сме до там!
Днес отово беше кошмар храненето, но успях да му пробутам почти цяла порция спанак, само дето има и по мен и по дивана и къде ли не....

# 5
  • Мнения: 1 089
Пробвай да сложиш и малко ябълка към пренцата.

# 6
  • Мнения: 514
DESIR, имам абсолютно същия проблем. Единственото което яде е супата. Иска купешки и това е..... Пробвала съм и варианта с бурканчетата - ама не. Не мога да го излъжа ако ще и на челна стойка да застана. Ако му намериш цаката пиши на лични. Ще ти бъда много  благодарна !!!

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Е,какво ли да кажа като моето дете е над година и то отказва всичко различно от купените п#рета.И му купувам Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 5 370

Аз засега изцяло храня Станито с купешки пюренца, но когато му мачкам плодове с пасатора-и той нещо се цупоти. Sick
ЗА БЕЙБИ- няма сол и захар в пюренцата ,които ядем,аз лично ги пробвам или доизяждам. Поне за АЛЕТЕ важи това. Или пък е мнооого минимално количество йодирана.
виж,за ХАМЕ не мога да кажа същото.Захарно си е,та чак сладни яко.
Но то си пише в съставките обикновено де.

# 9
  • Мнения: 269
Днес номера мина с домашното пюре.Спаначено с ориз и пиле, но му сложих малко царевично нишесте, пасирах и като постоя малко направо си беше като от бурканче.   chef
И най-важното той го яде!!!!! 
Продължавам с опитите. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт