Как се пие Матерна?

  • 2 798
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
ако ви кажа че секи доктор който питам има своя теория няма да ми повярвате искам да ги #2gunfire
единия вика секи ден
другия пиеш и почиваш
а пък третата една опаковка за цяката бременост странна работа newsm78

# 1
  • Мнения: 7 186
Моят казваше да пия всеки ден или през ден, както преценя. Аз пиех всеки ден.

# 2
  • Мнения: 5 103
без почивки през цялата бременост?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Така е, всеки си има теория. Моя казваше като изпия една опаковка, да не пия 10-тина дни и после пак опаковка, пак почивка. Аз обаче повръщах сутрин до последния ден, от нея ми се повръщаше още повече и така изкарах с една опаковка цялата бременност - пиех през няколко дни.
Някои не пият въобще и тук във форума можеш да намериш спорни теми - за или против Матерната...

# 4
  • Мнения: 972
Моят ми казваше, че мога и да не пия - резултатите ми бяха много добри.
Но ако много настоявам да пия чат-пат.
Мисля, че зависи от състоянието на организма.

# 5
  • Мнения: 5 299
14 дена пия всеки ден по 1 хапче - следващите 10 почивка. И така цялата бременност.

# 6
  • Мнения: 2 663
Аз я пия всеки ден без почивка и мисля да продължа така до края Hug

# 7
  • Мнения: 1 214
Смятам,че е правилно да се прледписват въобще витамини след  една кръвна картина поне.От къде разбира доФтора,от колко витамини имаш нужда и дали въобще имаш?
Аз пък не бих пила Матерна-ай стига с тия синтетики вече.Съществуват и други алтернативи!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят ми казваше, че мога и да не пия - резултатите ми бяха много добри.
Но ако много настоявам да пия чат-пат.
Мисля, че зависи от състоянието на организма.

и моят така каза,аз изкарах цялата бременност с една опаковка,даже ми остана. Peace

# 9
  • Мнения: 877
не се пие
само при настинка нещо такова

# 10
  • Мнения: 1 910
Моя е противник на витаминните препарати и въобще разни изкуствени добавки за щяло и нещяло...Но подкрепя балансираното хранене.

# 11
  • Мнения: 5 103
уф и какво да права да пия или да непия според вас?

# 12
  • Мнения: 877
Яж здравословна храна. Ръжен хляб, овесени ядки, много плодове и зеленчуци, много броколи, орехи и бадеми (по-малко), пий фрешове, риба много и тн. Много вода, сменяй марките, също и чешмяна. Така ще си осигуриш хубава бременност и леко раждане. И моля те не яж по един шоколад на ден като мен, защото виждаш ми лентичката отдолу Mr. Green
Аз правех упражнения за бременни почти всеки ден, включително и в деня преди да родя. Бебето ми е здраво, а  и родих леко.
 Много положителни емоции и сън, желая ти всичко най-хубаво!!!

# 13
  • Мнения: 53
Смятам,че е правилно да се прледписват въобще витамини след  една кръвна картина поне.От къде разбира доФтора,от колко витамини имаш нужда и дали въобще имаш?
Аз пък не бих пила Матерна-ай стига с тия синтетики вече.Съществуват и други алтернативи!

Подкрепям. За протокола - пиех Матерна по 2 седмици и после 10 дена почивах, започнах да я пия от 4-тия месец. Но като цяло Матерната са доста тежки витамини и определено трябва да се почива, ако се приемат.

# 14
  • Мнения: 4 362
Моя е противник на витаминните препарати и въобще разни изкуствени добавки за щяло и нещяло...Но подкрепя балансираното хранене.

И моят е така!И аз съм решила,че няма да пия Матерна! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт