Възхищавам се...

  • 2 225
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
от това клубче!  bouquet

А още повече като чета как го плюят по другите клубове, направо мед ми капе на сърцето. Simple Smile

Били сте секта - да! Laughing Секта от чувствителни, толерантни и интелигентни жени (ако има мъже да не се обиждат, но не съм ги срещнала тука Wink).

А откак прочетох темата за майки в арабски страни, още повече ми се издигнахте в очите! Heart Eyes

Смятам не е лошо да получаваш комплименти. Защото на мен не ми се свиди да ги давам.  bouquet И то напълно заслужени!!! Simple Smile Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 4 212
Ха, секта, и до там ли стигнаха ве4е. Mr. Green
Ами злобата, завистта и омразата са едни от най силните 4овешки 4увства, които оба4е изяждат отвътре самите тях.
Аз съм щастлива, 4е се запознах с толкова много моми4ета, които по един или друг на4ин доказаха, 4е може да им се има доверие и винаги са готови да помогнат.
Незнам кой къде е писал за нас и защо, слабо ме интересува.
Хайде бе сектантките, къде сте?

 Hug  Heart Eyes   bouquet

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
az niamam tezi dni kredor  izviniavam se za latinicata. az lichno susto sam bezkraino ocharovana ot tochno tozi formum za mamite navun moje bi zastoto i az sam navun ili ima nesto poveche kakto dobre e kazano ot kinnie no e taka drugite prosto gi minavam na prosvet ako imam nesto prejiviano kazvam kato suvet no tuka cheta ot a do z i prosto poglustam infoto i stavam 1% pone vseki den po informirana hehehe tova e na shega no jelaia na maikite otkrili svoia put navun da ste si vse taka obedineni i aktivni za vsichko nali predstaviame bulgaria pred sveta vse pak

# 3
  • Мнения: 265
Аз пак ама хич не съм в час  Rolling Eyes къде плюят по форума и с каква цел?  newsm78

Радвам се, че открих клуба, възхищавам се на момичетата / майките, че въпреки личните проблеми и несгоди винаги са ведри и отзивчиви! Енергията и позитивното сияние, струящо от тук явно дразни някой..... но защо ???

 Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 880
Аз пак ама хич не съм в час  Rolling Eyes къде плюят по форума и с каква цел?  newsm78


 Hug  bouquet

E, kak kude? W klukarnika estestweno Wink. Nali trqbwa da oprawdae imeto si Laughing
A s kakwa cel- mi neznam, da wurwi klukata sigurno Mr. Green

I az njamam kredor Sad

# 5
  • Мнения: 4 244
Hip-hip URAAAAAAAAAAAAAAA!
Po dobre w ustata otkolkoto w krakata na horata Mr. Green
Pyk az si wi obicham takiwa kakwito ste tochno zatowa che ste ot nowata i naj stabilnata sekta Hug

(sorry za latinicata amam w hotela ne raboti Kredora)

# 6
  • Мнения: 3 880
Mari Fidano, ti kakwo dirish pak iz forumite, njama li kakwo drugo da se prawi iz amerikata? Ja marsh burzo na chist wuzduh Mr. Green Laughing

# 7
  • Мнения: 1 238
На мен пък понякога ми минават мисли през ума като "Дали ще се познаваме и ще си пишем така и след 10 че и повече години" newsm78 newsm78 Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 8
  • Мнения: 4 244
Mari Fidano, ti kakwo dirish pak iz forumite, njama li kakwo drugo da se prawi iz amerikata? Ja marsh burzo na chist wuzduh Mr. Green Laughing
Shhhhhhhht, tochno otiwam na zakuska i posle shte mqtam kracholi iz San Diego

# 9
  • Мнения: 4 212
И на мен ми е минавало през главата  tornerosse, незнам, не предизвиквам съдбата.
Фиданке ма, моме хамериканке, не от хотела, ще кажат сега у америката не използват кредор, просто форума няма такъв и използваме на заем. Виж темата най горе "когато кредора се сдуха" авор О,Хари4. Mr. Green
Пък моя утре ще е в Саарбрюкен, щеше ми се да отида  с него, 4е детето нали сега е във миниваканцийка, щях да ти погостувам на 4ашка две бира, ма си мисля, 4е кат има желание ша стане....някой ден. Peace

# 10
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Хайде бе сектантките, къде сте?
 Hug  Heart Eyes   bouquet
Тук сме, мила Hug Heart Eyes

Аz съм пропуснала май zа какво става дума. За темата "какво най много ви драzни" ли?

# 11
  • Мнения: 197
Не сте пропуснали нищо.

Просто изразявам сборни впечатления и от Клюкарника, а и от някои предишни теми.
защото се рових в предишни мнения на някои нахакани птици Laughing

# 12
  • Мнения: 265
Не сте пропуснали нищо.

Просто изразявам сборни впечатления и от Клюкарника, а и от някои предишни теми.
защото се рових в предишни мнения на някои нахакани птици Laughing


ахааа  Thinking заинтригувах се  newsm78

# 13
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета и аз ви се възхищавам! Hug Heart Eyes Hug

Прочетох и тази и другата(вие знаете коя) тема и стигнах до заключението, че ДА - обичам затворените общества - тип английски клуб, па ако щете - секта(макар че аз бих го оприличила повече с масонска ложа)! Whistling Тук имам какво да си кажа с всяка една от вас и няма да смятам времето си за изгубено! Чувствам ви близки, (независимо, че сега нямам време много да пиша)и това още повече затвърждава усещането, че съм в правилният клуб! Благодаря ви, че сте такива каквито сте, защото иначе нямаше да ставам всяка сутрин с вас! Истината е, че освен тук, поглеждам от време на време в "готвенето", "Нашите деца" и Бъдещи и настоящи майки"! Дори в отчетните, престанах да поглеждам, защото усещам, че нямам много общо с вълненията на повечето майки там(не го казвам за да обиждам - просто така го чувствам).

 Така че - УРА, да живеят тайните общества и по този повод предлагам да си измислим специален тайнствен ритуал за члентво! Mr. Green А може би ще трябва за подлагаме всеки новак на встъпително изпитание? Rolling Eyes Ей, главата ми е пълна с пъкелни планове - направо сътворихте чудовище - ХА ХА ХА! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ПС. През лятото бях пуснала една тема, в която предлагах да се поопознаем и сега в чест на официалното разкриване(или разконспириране) на нашата секта, си позволявам да я издърпам, за всички желаещи да се самоопрделят(за тези, които не са я видяли, или виждат сега себе си по различен начин)! (Моля модераторите да ме извинят за което!) http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=94afef65c0b2a7d5de74 … g545876#msg545876

Последна редакция: нд, 30 окт 2005, 19:59 от natalyna

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
E, kak kude? W klukarnika estestweno Wink. Nali trqbwa da oprawdae imeto si Laughing

МОЛЯ,МОЛЯ!Хайде сега не намесвай Кл#карника,никой никого не е пл#л.Първо чети, а след това се изказвай по този начин! Това за "сектата" го написах аз и то точно в Родители в чужбина и ОБЯСНИХ защо!
 

Ами злобата, завистта и омразата са едни от най силните 4овешки 4увства, които оба4е изяждат отвътре самите тях.

Не мисля, че имаш основание да се изказваш по този начин!На дали чак пък някой седи пред комп#търа и зеленее,че тук пишат хора които са в чужбина Naughty Форумът на БГМАММА е един,всички сме едно цяло!!!!!
В хубави и лоши моменти вижадате как хората стават съпричастни,подават си ръка(макар и виртуално).Това все пак е човещина!Аз също избягвам да влизам в този форум! Глупаво е така да се създават  интриги между потребителите от отделните подфоруми!
Вижте третата "закована" тема в този форум и помислете по този начин помага ли се поне морално ?!

Общи условия

Активация на акаунт