има ли тук мами с термин април

  • 19 356
  • 241
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Аз съм истински новобранец, което означава че едва приключвам 4-та седцица и съм с термин 10 април. Бих се радвала ако има други в моето положение, за да обменим информация и разбира се ако някой е по-напред да сподели опит Sign Exclamation

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Здравей Alegra! Честито!  Simple Smile Аз съм с термин 5 март - само месец преди теб, така че ще се движим почти успоредно!
Леко бременеене! Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравей! Моя термин е на 2-ри март! Един месец преди теб, но това не пречи да си пишем! Желая ти лека бременостт!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
хей, много се радвам че намирам хора в същото положение  Wink кажете Вие фиксирахте ли акушер-гинеколог при който да си следите бременността. Аз в момента търся такъв подходящ, който може и да завърши процеса накрая. Препоръчайте ми някой  Confused

# 4
  • Мнения: 2 489
моят термин е около 10, така че може да се каже по едно и също време! Истински новобранки!
Аз съм от Пловдив и съм на 25! Чакам това бебе от няколко години и всички съвети и информация са полезни!!

# 5
  • Мнения: 2 489
моят термин е около 10, така че може да се каже по едно и също време! Истински новобранки!
Аз съм от Пловдив и съм на 25! Чакам това бебе от няколко години и всички съвети и информация са полезни!!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз съм от София и ходя на консултации в бившата окръжна болница. Още на втория път разбрах, че сме избрали добър гинеколог. Казва се д-р Елка Георгиева! Винаги знае кога да се пошегува и кога да е сериозна. Аз съм доволна. Даже разбрах, че е един от специалистите на "Пирогов". Искаше ми се да разбера и за други майки които имат личен опит с нея, но до сега няма отговори. Пожелавам на всички ви лека и безпроблемна бременност.
Ей и да споделяте какво ви тревожи, защото вярвам че всички ни мъчат едни и същи въпроси!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
не мога да обясня какво чуствам когато чета съобщенията в този сайт, въобще чудесно е да можеш да споделяш  :rainbowafro: аз днес научих че въпреки че съм в 4 календарна седмица, всъщност се водя в 6г.с. и че в края на другата седмица може евентуално да се установи сърдечен пулс на бебето. Вярно ли толкова бързо стават тези неща  Sign Exclamation шокиращо бързо. Малко ме е страх да не би резултата на края на седмицата да не е добър. Кажете при Вас как е  Confused:

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Ей, няма да си мислиш ллпши работи! Аз също се притеснявах като отидох за остановяване на сърдечния ритъм.Трябва да вземеш таткото с теб защото аз лично не можах да видя нищо! Само ми се фукаше таткото после как трептяло малкото сърчице! То сърцето не се вижда наистина Laughing Вижда се само една точица която трепти! Аз бях изключително щаслива като излязох от болницата де Grinning
 Не се притеснявай за нищо! Само вярвай, че  всичко е наред!
Успех и да мислиш само положителни неща!

# 9
  • Мнения: 2 489
Аз трябва да ходя в сряда за установяване на сърдечни пулсации. И наистина много ме е страх от резултата. Прочетох доста тук за т.н. "кухо яйце" и за това колко често се случва.
Иначе определено се чувствам като бременна, все на нещо ми мирише и ме боли адски глава, не мога да спя през нощта и не ми се яде въобще.
На мен ми предписаха Utrogestan вагинално, подсигуряване срещу аборт, защото имах доста хормонални проблеми и е цяло чудо, че съм бременна. Пия също и Матерна и ми понася добре.
Притеснява ме и нещо друго - все чувствам леки спазъмчета в областта на матката, при някои жени също се случва.
Моля ви споделете как е при вас!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
Миличка, на мен ми казаха, че колкото по-спокойна си резултатите ще са по-добри. Аз също имахболки в корема до преди седмица две. Мойте болки бяха като при цикъл. Мойта гинеколожка каза, че те са нормални когато по принцип е трябвало да ти дойде цикъла. Друга причина е обръщането на матката и разтягането и.
 Аз вярвам, че ще си много щаслива след прегледа и даже ще си горда. Стискам палци и да пишеш какво е станало.

# 11
  • Мнения: 2 489
Благодаря ти много! Дано всичко да  е наред наистина!
От толкова години живея с мисълта, че няма да имам деца, че сега направо съм се побъркала от радост / и от притеснения/.
Май наистина е трябва ПО-СПОКОЙНО! Не предполагах, че ще бъда такава паника!
Ще пиша пак в сряда, стискайте палци!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958
На мен във вторник ще ми излязат кръвните изследвания и ще стискам палци за две добри новини. Искрено се надявам както при теб така и при мен всичко да мине по вода.

Успех!

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
извинявам се предварително, че ще задам един глупав въпрос, но все пак знаете ли дали е опасно да ползвам капки за нос, разболях се много неприятно и имам хрема, запушен нос и т.н. Какво знаете за капките за нос, опасни ли са

# 14
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 733
Привет бъдещи априлски майчета  Grinning  За мен е истинско удоволствие да се присъединя към вас!  Аз съм в самото начало на бременността която на този етап е потвърдена само от тестове за бременност. Още не съм посещавала лекар, защото май е твърде рано Embarassed но нямам търпение да го направя Simple Smile
 По мои изчисления съм в 5 г.с. и термина ми е на 26 април 2005.
Много съм щастлива че ще ставам майка Grinning  и ще се радвам през следващите месеци да си споделяме и обсъждаме с вас това което ни вълнува през този прекрасен период от живота ни Sign Exclamation
И не на последно място искам да ви поздравя за това велико събитие което ви се е случило и да ви пожелая много лека бременност и най прекрасните бебчета през април Sign Exclamation

Общи условия

Активация на акаунт