Срещи по белия свят

  • 1 904
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 244
Molq pak za prewod w efir ot kojto i da e s kirilica Praynig
Snoshti prezhiwqh naj strahotnata wecher w zhiwota mi
Nali mi beshe rozhdenniq den - padna golqma weselba.
No finala beshe welik - w hotela dojde Jungle.
S edna goromna chanta s podaryci Shocked
Pochuwstwah se kato dete na Koleda Rolling Eyes
Tolkowa swezho, toplo i po domashnomu ujutno mi stana, che na kraq na sweta se pochuwstwah u doma si
Kakto i si predstawqte wremeto syotwetno ne ni stigna Mr. Green
To ne che az imam nadprikazwane, ama i Jungle ne padashe po dolu Wink
Pyk i imahme kwo da si kazhem, de!
Ostawqm na neq da kachi snimkite ot sreshtata - moite po kysno, weche na nemska zemq
Togawa shte razkazha i iza drugata prekrasna wecher koqto prekarah tuk - s Smily BG. Togawa pyk beshe nejniq rozhden den, no predpochitam komentara da e po kysno podplaten s snimki

Последна редакция: нд, 30 окт 2005, 18:21 от Freya

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Е с тия срещи по беля свят наистина повече ти мяза "Фиданка Миткалото"  Wink

# 2
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Гледай zначи каква си... подхвърляш ни малко инфо, колкото да се хванем на въдицата и да умрем от любопитство Wink Whistling

# 3
  • Мнения: 265
да бе, и сън да не може да ни хване  Wink ама хайде, дишай сега спокойно, че другата седмица няма да можеш да се отървеш от нас  Naughty  Hug

# 4
  • Мнения: 1 173
Айде приятно и да направиш за всяка от нас по една звездичка у Холивуда. Mr. Green

# 5
Джънгълче, Смайли.......айде бе девойки, поне вие не ни дръжте в невидение  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 4 212
неделя е, може да стават по обяд. Mr. Green Хайде бе мацки Tired

# 7
  • Мнения: 1 173
неделя е, може да стават по обяд. Mr. Green 

А може и сега да си лягат. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 734
Ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj nqmam kredor be hora;)))
Toku shto se sybujdam, az snoshti ne pih ama dnes sym mahmurliq.

Dojiviah i az da se vidia s Fidankata.
Sega nabyrzo shte pisha i posle shte se opitam da si popravia kredora.
Mi kakwo da wo kaja za Fidankata, Tia e edin goliam kupon, mnogo gotina, svejia princ ot Bel Air pasti da iade, ne spriahme da byrvoprim, koga minaha 5 chasa i polowina ne znam, vyobshte ne ni stigna vremeto kakto tia pisa!
Samo kazvam da e jiva i zdrawa i wse s takyw kysmet da stiga do tolkova dalechni tochki po sveta, za da mojem da se vijdame!Mnogo se razwalnuwah ot sreshtata, kato se pribirah mi tekat sylzite po magistralata...edwa wijdah patia.

V dejstvitelsnost e mnogo hubavo momiche, izglejda bezobrazno mlada, niamashe kapka grim, ne beshe spala vyobshte, a izglejdashe vse edno izliza ot face lifting - niama edna brychka i ima koja da i zavidish!
Iziskana, zabawna, nachetena, izkluchitelno mila i etichna i niama da mi stigne ciala stranica da ia hvalia !
Fide, pak siadam s teb na masa, da znaesh!!
Mnogo mi e machno i spiram che pak se razciwrih...

I zashto sme prasnati po celia sviat niakoi moje li da mi kaje???

http://pg.photos.yahoo.com/ph/petichka7/album?.dir=/bbd5&.src=ph

Последна редакция: пн, 31 окт 2005, 03:35 от Jungle

# 9
  • Мнения: 676

Амииии...за да се познаваме. защото ако си бяхме в БГ сигурно и виртуално нямаше да се знаем Grinning

Хайде целувки и без сълзи моля (нали сме си от една секти4ка Laughing)

# 10
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Леле, колко сте сладки  двечките......и аz се раzплаках, докато ви гледам....само теzи три снимки ли са Cry Cry Cry ? искам ощеееее.........

# 11
  • Мнения: 1 854
Jungle-че,
вьлнуващ разказ и прекрасни снимки Hug. Сякаш сте се наговорили да сте в една цветова гама с Фиди обличани Grinning. Сладурки сте вие, а ние очакваме с нетьрпение и остатька от снимките на Пантелей Пьтника и пикантен разказ Wink
Защо сме се прьснали по света ли - за да можем да си разказваме разни интересни случки, преживявания, мисли и споделяне на различен начин на живот като се видим и се сьберем
Hug

# 12
  • Мнения: 2 825
Големи сте сладурани и двете и наистина си личи, че сте си изкарали хубаво  Simple Smile Hug
Айде искаме още снимки, Smily BG и тя да се включи, като Фиди не може сега  Wink

# 13
Мамини пуканки Hug
Искаме още, искаме още Flutter

# 14
  • Мнения: 2 195
Много мило ми стана и тъй ми се ще и аз да се срещна с всички вас  Hug
Остава да чакаме снимковия мат'риял на Фид  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт