1.500 кг. в четвъртия месец!

  • 597
  • 6
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
В петък бяхме на консултация - 4 см. и 1,500 кг. само на кърма. Laughing Педито ни изкитикува и каза да минем на диета, че такова бързо наддаване не било полезно за костите. Няма угодия - първия месец недохранено сега над нормата. Обаче аз се чудя newsm78, как се слага на диета кърмаче?
Поне не ме накара да захранвам, че пак щяхме да спорим по въпроса!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 164
Преси, браво за мерките!
А за педиатрите угодия няма  Crossing Arms! Що за глупост - кърмаче на диета  #Crazy?!

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Евала за мерките!  newsm10
А на педиатри верно няма угодия!

# 3
  • Мнения: 3 926
Аз пък не им вярвам на кантарите Crossing Arms Така през просото мерят и само един поглед хвърлят..., а онези мъници шават ли шават... Може предния път да са ти казали по-малко килограми. Много ми е интересно ние на тази консултация как ще сме, след като ми я претеглиха с близо 400 гр. по-малко Mr. Green

# 4
  • Мнения: 790
И при нас беше така, чувала съм ги тези приказки за диети. До 6 месец бяхме все над нормата. Сега - фиданка.
 Изобщо не съм го ограничавала, нито съм спазвала часове и режими и т.н. 
А нощтното кърмене, за което ме анатемосват непрекъснато си го имаме и до днес.

# 5
  • Мнения: 449
Ей, ама верно много глупости можеш да чуеш от тия педиатри #2gunfireА как ти звучи бебе, родено 2.450 и 13.800 кг на 1 година-само на кърма. It's me! Както вече съм казвала във форумите,  наддавала съм и по 1.750 на месец, а сега съм 52 кг-виж ми лентичката. Така, че отсвирвай ги тотално тия глупости и си храни детенцето!

# 6
  • Мнения: 1 771
Нашия син първия месец качи 1,950 кг. Следващите малко по малко, но пак качествено. На 3 месеца беше голям колкото шестмесечното бебе на наши приятели. На прегледа при ортопед, го казахме, че много наддава и това ни претиснява. Той каза щом е на кърма да оставиме детето да яде колкото иска, а когато започне да се движи ще се регулират нещата. Така, че няма място за притеснение. Аз не ограничих детето ни с кърма. Давах му колкото иска. Това с диетата е голяма глупост. Успех.   

Общи условия

Активация на акаунт