ПОВРЪЩАНЕ

  • 993
  • 11
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте Мами,
синът ми започна да повръща почти на всяко хранене, подаване на водичка,Sap Simplex, абе изобщо май като го гушна и това се получава, та даже и като си лежим  Cry.Гушкам го всякак, оригвам го, но....
Като съвсем малко пеленаче не го правеше, което е мисля по редно - започна сега отпреди 1 седмица, та въпроса е - нормално ли е това и ако не то, моля за съвет newsm78

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Попитай на контролния преглед,да не е рефлукс. Дори отиди сега на преглед ,просто за твое успокоение. Аз така се бях притеснила-моята дъщеря повръщаше,но към 9 месец и се оказа друго,но пак повръщаше на всяко ядене по много и на фонтан. Консултирай се с педиатъра ви.

# 2
  • Мнения: 1 214
Има и алергии ,които се изразяват в повръщане!Дано не е това  Praynig 

# 3
  • Мнения: 1 383
Много прилича на рефлукс, той може да се прояви и веднага след раждането, но по-често към края на 1 месец. Друго, което се проявява в края на 1 месец е стенозата на пилора, но тогава повръщането е много обилно и на фонтан. Консултирай се с гастроентеролог, педиатрите често подценяват проблема.

# 4
  • Мнения: 7 640
не пишеш с какво храниш детенцето, да не би да го прехранваш?

# 5
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Hrania go s kurma.Ne mislia che go prehranvam daje se strahuvam che ne se hrani dostatuchno.Da cedila sum se za da vidia kolko, no problema pri men e che izchejdam mnogo trudno i v gurdata ostava Cry i mi e malko trudno da precenia, no se hrani na pochivki, na pochivki Cry

# 6
  • Мнения: 470
Не знам дали е нормално, за моите деца беше типично. Спряха да повръщат чак когато ги захраних с твърда храна. При нас беше диагностициран рефлукс. Пихме лекарства, но не помагаха. Просто си го израстнаха. Въоръжи се с търпение, това е бял кахър!

# 7
  • Мнения: 100
НЕ СЕ ПРИТСНЯВАЙ И МОЕТО БЕБЕ ПОВРЪЩАШЕ ТАКА НО ОТКАКТО МУ ДАВАМ ФРИЗОВОМ ТОЗИ ПРОБЛЕВ ГО НЯМА- И АЗ КЪРМЯ НО 2 ХРАНЕНИЯ СА МУ С ФРИЗОВОМ И СЕГА СМЕ ДОБРЕ- НА 2 МЕСЕЦА СМЕ

# 8
  • Мнения: 1 214
s sunny ,вдигни дюшечето на бебо на 30 градуса.Това се препоръчва при рефлукс.

# 9
  • Мнения: 104
Дъщеряи е на 16 м. и до ден днешен повръща.Казаха,че до 7-8 м. е нормално при бебетата,но за нейната възраст имаме проблем,клапата към стомаха не се затжариала,но това с годините се оправя.При вас едва ли е проблем,може да си обикновен бебешки рефлукс.Не се тревожи,аз се бях побъркала,но вие имате време,дано всичко е нормално,но дори и нашия случай не е за тревожене толкова.
наблюдавай я и и повдигни дюшека на 30 градуса

# 10
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
THANKS!!!  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 378
Патрик повръщаше от сап симплекса и когато го спряхме-забравихме за повръщането! 

Общи условия

Активация на акаунт