Големина на бебо!

  • 1 065
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 554
Здравейте!
Бременна съм в 33г.с.При последната консултация лекарката ми каза,че бебето тежи около 2кг.
Интересува ме,по колко грама седмично (горе-долу) ще качва мъничето оттук нататък!
Благодаря предварително Simple Smile !

# 1
  • Мнения: 910
Ti imash grubo oshte 7 sedmitsi, koeto oznachava okolo mesets i polovina. Tova e vremeto, v koeto bebo naddava nai-mnogo i nai-burzo. Ot druga strana obache, okoloplodnata technost namaliava, zashtoto niama miasto za neia i neshtata gore-dolu se kompensirat. Az naddadoh niakade 3 kg za poslenia mesets i polovina.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И на мен в 34-та седмица ми каза,че е около 2кг.Стори ми се малко,но било нормално-тепарва щяло да започне да расте.

# 3
Здравей!
От тук нататък до раждането, мъничето ти ще качва средно по 200г. на седмица докато стигне до около 3,3 кг. Разбира се това е строго индивидуално, може бебето ти да достигне по-високо тегло, а може и малко по-ниско.Но щом сега е около 2кг. май ще си имаш по-голямо бебче Grinning

# 4
  • Мнения: 590
Здравей,

Аз в съм в 31г.с и в понеделник ми казаха, че бебка е 2225г.
А нормалното за 31г.с  e 1600г.  Теглото й е като за 34г.с
Така че вашите 2кг в 33г.с са си съвсем нормални. А за наддаването - 200г на седмица.  
Но разбира се тези изчисления са доста относителни.

# 5
  • Мнения: 426
Цитат на: Lili_a
Здравей!
От тук нататък до раждането, мъничето ти ще качва средно по 200г. на седмица.
ПОДКРЕПЯМ МНЕНИЕТО  Hands Thumbsup .ОТТУК НАТАТЪК БЕБЕЧО САМО ЩЕ ПЪЛНЕЕ.НА  МЕН В 33 Г.С МИ СПОМЕНАХА НЕЩО ЗА 2500 .ТАКА ,ЧЕ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ. ВСИЧКО Е НАРЕД. :eating:

# 6
  • Мнения: 554
Благодаря за отговорите Simple Smile !
Леко бременеене!

Общи условия

Активация на акаунт