Мама - моето нощно успокоително.

  • 610
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 502
При нас да не казвам голяма дума всичко върви по план. Малко сме злояди, но поне вече от седмици сме спрели да се кърмим през деня, а само вечер и сутрин. Успях да регулирам кърмата и дори вече не се цедя, НО имаме си нощен проблем. През нощта се събужда много на често и винаги иска да сучи. Не признава ни вода, ни залъгалка. Аз нямам против да суче, дори сега ми е още по-мило, ама кърмата не е в такова изобилие и по някое време хич я няма и започва едно сучене на празно и няма да ви обяснявам как боли, но човека не признава. 

Та мисълта ми какво ще ме посъветват мами, имали такъв или подобен проблем?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре дошла в клуба Mr. Green
Как да ти кажа.....няма спасение SadПросто чакаш да дойде момента да спира с нощното сукане и лекичко подпомагаш процеса...Но ще мине време Sad

# 2
  • България
  • Мнения: 224
И при мен е така дори и през деня!Цока,цока и се унесе в дрямка-използва ме за преспивателно!Заспи за 10-15мин и пак е будна.На 40 дни е ,а дреме и само веднъж на ден заспива за 2часа.През останалота време е на гърдата ми!

# 3
  • Мнения: 6 243
Веси, преди време в една от твоите теми май писах, че и при нас е така. Доста деца го правят, за да компенсират дневните отсъствия на майките си. В съчетание с атаката от зъбите, си е кофти. Не мога да си изкривя душата, че ще мине до седмица - две. Не минава. но активното нощно сукане от типа "обърнат режим" при нас продължи докато стана нагодинка. После твърдите храни явно я засищаха и си суче само заради зъбите.

# 4
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Веси, преди време в една от твоите теми май писах, че и при нас е така. Доста деца го правят, за да компенсират дневните отсъствия на майките си.

Добре бе, ние нямаме отсъствие на майката, ние имаме 24 часово присъствие, а е същото през нощта.  #Cussing out Вече не мога да кажа колко пъти я кърмя, май цялата нощ е едно кърмене...  Crazy #2gunfire Сдухах се тотално вече...   ooooh!

# 5
  • Мнения: 2 784
Здрав сън не съм видяла поне от 5 месеца. Нощем ставам 2 пъти- в 1 и към 4, в 5-6 я примъквам в нашето легло и двете се унасяме до 8. На път е окончателно да се настани при нас, защото пак ни мъчат зъби, горката, ридае сърцераздирателно от болка и рита са крачета цяла нощ. Вече не се и надявам, че към годинката ще и мине, поне до 2-3 година съм се настроила за безсънни нощи. Cry

# 6
  • Мнения: 1 502
Вече не мога да кажа колко пъти я кърмя, май цялата нощ е едно кърмене...  Crazy #2gunfire Сдухах се тотално вече...   ooooh!

В отбора съм  Peace, но там е работата, че аз вече нямам мляко за цяла нощ и става цокане на сухо.  Shocked

# 7
  • Мнения: 192
Мами,съпричастна съм към вас,въпреки,че все още сме малки и нямаме такъв проблем. Wink Дано да се справите и бързо да отмине нощната ви епопея (при Зъхи целодневнонощната). Praynig
Обаче,честно да ви кажа,като чета такива теми,голям страх ме хваща,че и мен ще ме сполети един ден това чудо и да видим тогава как ще издържа на такова себеотрицание и тотално кърмене Embarassed

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Oле-ле, а пък аз си мислех, че това непрестанно нощно сукане е временно! #Crazy #Crazy Моят мъж казва, че вечер се "включваме на системи", пък и вече се настани при нас Mr. Green, на мен ми писна да ставам по сто пъти да я вземам от креватчето - с тоя непрестанен рев за цица! А хич не е гладна, млякото и от носа ще и изтече!

Общи условия

Активация на акаунт