Аз ли не съм с всичкия или моя се е.........

  • 4 593
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
побъркал.Слушайте сега майтап.Снощи му звъня на моя красавец(след обяд)И му казвам.
-Отивам да взема детето(беше при родителите ми в провинцията),нямампари да м и дадеш да заредя колата.
Отам скандал
-Аз да не съм банка вчера ти дадох.
Ок той много добре знаеше че ми трябваха пари за едно нещо и ми даде точно.даже му казах че ще излизам с приятелки ама той не си направи устата да ми остави за излизане.Аз пък съм пред заплата и нямах.
Тръгнах аз и някъде след 1 час му звъннах и ми казах.
-Кажи какво ти пречи в мойто поведение за да знам къде греша.
Отговора беше.
-Писна ми да ми дишаш във врата,постоянно да ме питаш къде съм с кой съм.
Аз му казах
-Да наистина не съм права между нас отдавна преключи всичко.
И той
-Да точно така даже ще си изключа телефона за да не ме проверчваш постоянно.
Аз му казах ок и затворих.
След 2 часа звъни.
-Престигнате ли за да минеш през вкъщи да вида малкия.
Аз му казах
-не сме тръгнали защото той спи.
Той
-Еми добре тогава
След два часа аз не звъня въобще.
Той пак звъни.
-Какво правиш.
Аз
-Нищо говориме си с нашите
Той
-Добре,пусни си да гледаш по канал едно дават хубав филш,айде чао.

Ега ти,аз незнам какво иска той.Ако някоя от вас може да ми помогне да разбера ще я водя на вечеря.Майтап,но ще я почерпя обещавам newsm12

# 1
  • Мнения: X
Ама аз сум се наслушала на такива. Обажда ми се по телефона, говорим каквото говорим, тои: Тоиа разговор не ми харесва. Аз: Ми ти ми се обади. Тои: добре, аиде стига по мобилните сме си говорили, ще се разориа. Аз: Ми обади ми се от стационарен, аз съм вкъщи. Тои: Ниамам стационарен.
/А за фонокарти не е ли чувал?/
Или пък: много ви обичам, само за вас мислиа /неверно, обаче мисли за нас, щото звуни през ден - два/... ама не можем да живэм заедно.
Маи наистина не са с всичкиа си.
А твоиа сега ниама ли си мацка? Ми сигурно това е причината... ниама си жена и наи-сетне се е почувствал самотен и тои и затова сега звъни така.. Иавно съжалиава, че те е нагрубил, но не иска да го признае, пуста мъжка гордост. Може би има чувство за вина към теб и усеща, че след всичко което ти е причинил не триабва поне да те нагрубиава.

# 2
  • Мнения: 473
Ама аз сум се наслушала на такива. Обажда ми се по телефона, говорим каквото говорим, тои: Тоиа разговор не ми харесва. Аз: Ми ти ми се обади. Тои: добре, аиде стига по мобилните сме си говорили, ще се разориа. Аз: Ми обади ми се от стационарен, аз съм вкъщи. Тои: Ниамам стационарен.
/А за фонокарти не е ли чувал?/
Или пък: много ви обичам, само за вас мислиа /неверно, обаче мисли за нас, щото звуни през ден - два/... ама не можем да живэм заедно.
Маи наистина не са с всичкиа си.
А твоиа сега ниама ли си мацка? Ми сигурно това е причината... ниама си жена и наи-сетне се е почувствал самотен и тои и затова сега звъни така.. Иавно съжалиава, че те е нагрубил, но не иска да го признае, пуста мъжка гордост. Може би има чувство за вина към теб и усеща, че след всичко което ти е причинил не триабва поне да те нагрубиава.


Ами незнам.Ако е така поне ще иска да сме заедно.Да направи опит.А той не.Даже събота си бях сама.Той дойде смени ми крушките и ми облепи прозорците с фолио да не ни духа зимата.После си тръгна казвайки ми аиде чао.утре като докараш детето ми се обади да дойда да го видя newsm12 smile3514

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тони, твоя мъж /според мен де/ иска да си те държи до гъза. Тъй като ти имаш чувства /така си писала/ към него, той гадняр надушва и се възползва да те държи в напрежение, да те дразни. Когато усети, че прекалява и може да вдигнеш гълъбите капитулира привидно и се мазни да ти мине. И да се вържеш... И после - айде пак по старому.
Ясно е, че обича детето. Ясно е, че не си му противна. Но също така е пределно ясно, че няма какво да го задържи при теб. Освен егоизма да има хубава и интелигентна млада жена на разположение, която да й пука за него. Виж ако го оте..ш окончателно /ти като жена, а не да не му даваш детето/ - тогава не е ясно каква песен ще запее и дали въобще ще те подкрепя финансово. МИсля си, обаче, че ако е от по-кротките и не лоши по сърце мъже, може това и да не му повлияе и да продължи да те субсидира заради детето.
Но не вярвам да те обича - ако те обичаше щеше да е с теб. А не с другат. Ти все пак си майка на детето, което той обича - това не е малко. И щом и това не е помогнало да останете заедно - не виждам какво би могло да му повлияе да иска да е с теб.
А може да те мотка от самолюбие - винаги обичаме някой да ни иска!
Според мен няма какво да очакваш от него и дори и да получиш нещо, може утре пак да се откаже от теб.

# 4
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ти все пак си майка на детето, което той обича - това не е малко. И щом и това не е помогнало да останете заедно - не виждам какво би могло да му повлияе да иска да е с теб.
Там е работата - за повечето мъже обичта към детето не означава задължително обич и към майка му. Някак си ги разделят нещата и то с такава лекота, че е направо страшно. Моят скъп не прави изключение - за децата си се грижи, тича, помага, урежда какво ли не, но за бившата си жена не иска й да чуе. Няма да цитирам тука разните му епитети, защото на мен ми е неприятно и да ги слушам, камо ли да ги пиша Sick. Ако се опитам обаче да му намекна, че каквото и да се е случило, както и да са се развили нещата все пак той е този, който има немалка заслуга, както и не той, а аз съм чакала като вярно куче 15-ина години целият тоя цирк да свърши и би могъл да ми спести поне това, обикновено завършваме със скандал, в който накрая бълвам змии и гущери, понеже той стига до 'блестящи' изводи и идеи, че: 'всички (жени) сте луди, трябва да ви освидетелстват' Twisted Evil, 'вече като видя жени ми идва направо да им късам главите?', а на въпроса 'Ми аз съм жена все пак, какво правиш с мен тогава' получавам убийствения отговор - 'аз тебе някак си не те възприемам като жена'  Joy  Joy  Joy. Да се смееш ли, да плачеш ли? Отделно той от време оно си имаше една теория как ако можело децата да се раждат направо около 7 годишни - питам го сега дали я поддържа все още? Не - казва, промених си мнението - направо 18 годишни ако могат да се раждат, най-добре..  smile3511

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
CTramel е пак както винаги права.
Единствената причина да мисля, че има разлика с твоя сручай е, че мъжа си е тръгнал СЛЕД като е открил, че ще има дете от любовницата си. Обикновено в тоя сценарий е предвидено да зареже жената...
МА знам ли в същност - твоя мъж Тони е странна птица и знае ли го човек какво ще му щукне утре...
Ма каквото и да направи - никога абсолютно никога не бих му повярвала отново.

# 6
  • Мнения: 193
ДВА ОСТРИ КАМЪКА БРАШНО НЕ МЕЛЯТ! Тонка,на това ми прилича-заедно сте зле,но и разделени не сте добре..../оффф,не съм си изпила кафето още и не мога да мисля/

# 7
  • Мнения: 2 863
Аз по твоята тема Тонка мисля следното:
Първо- ти за жалост имаш още мноооооооого чувства към този екземпляр, да не го наричам с онези обидните имена:)))
Второ- той видимо си обича детето, но не обича теб, както ти би искала.
Трето-не иска да къса с теб всякакви отношения, понеже това ще повлияе на отношенията му с детето, а явно като те познава е сигурен,че туй предстои, ако те отреже съвсем...
Четвърто-Катнадиин ти го е казала-чешеш му самолюбието нон стоп, знае, че зависиш от него.... ще ти дава пари, но не и обич- кофти сделка, но и  двамата сте се съгласили май....
.....като си изпия кафето може да го докарам до пето и шесто:)))

# 8
  • Мнения: 473
Тони, твоя мъж /според мен де/ иска да си те държи до гъза. Тъй като ти имаш чувства /така си писала/ към него, той гадняр надушва и се възползва да те държи в напрежение, да те дразни. Когато усети, че прекалява и може да вдигнеш гълъбите капитулира привидно и се мазни да ти мине. И да се вържеш... И после - айде пак по старому.
Ясно е, че обича детето. Ясно е, че не си му противна. Но също така е пределно ясно, че няма какво да го задържи при теб. Освен егоизма да има хубава и интелигентна млада жена на разположение, която да й пука за него. Виж ако го оте..ш окончателно /ти като жена, а не да не му даваш детето/ - тогава не е ясно каква песен ще запее и дали въобще ще те подкрепя финансово. МИсля си, обаче, че ако е от по-кротките и не лоши по сърце мъже, може това и да не му повлияе и да продължи да те субсидира заради детето.
Но не вярвам да те обича - ако те обичаше щеше да е с теб. А не с другат. Ти все пак си майка на детето, което той обича - това не е малко. И щом и това не е помогнало да останете заедно - не виждам какво би могло да му повлияе да иска да е с теб.
А може да те мотка от самолюбие - винаги обичаме някой да ни иска!
Според мен няма какво да очакваш от него и дори и да получиш нещо, може утре пак да се откаже от теб.


То и аз не съм си изпила кафето ама ще пиша че нямам търпение.Мила той няма никоя,имаше една и живя с нея 2 години.От момента на мойто забраменяване до преди няколко месеца.А сега дори не се чува с нея.Постоянно уйкенда ни води някъде.А през седмицата през ден е в къщи.Затова няма никоя в момента. 

# 9
  • Мнения: 473
alena,catnadeen,Jaly i CTramell,ще ви кажа нещо под секрет.Щото аз си пиша ама вие не знаете подробностите затова гадаеете само.Нашата разлика в годините е много голяма,той е много по голям от мен.И другото което е че му намериха диабет,това направо го съсипа.Нали знаете какво става с потетноста при мъжете след тази болест.Веднъж си говорехме с него и той ми каза,"Аз след няколко години вече и като мъж няма да ставам,а ти каво ще правиш.Ти ще си в разцвета на годините и ще седиш да ми сменяш памперсите.Глупости,ще се влюбиш в някой и ще ме зарезеш.Затова не искам да се заблуждаваме и после да останем излъгани.Аз ще направя всичко за да си добре финансово и да се чустваш сигурна.Но ти си на върха в живота а аз слизам надол по стръмното". smile3518

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
може пък да му е увряла главата но ........ абе направо ми е шах
съжалявам, че така сте си объркали живота, но всички го правим!!! бъди сигурна, но уви това не е и не бива да е утешение.

п.п. сори бе, забравих как готино е разкарал онази заради детето.

Може би има шанс да сте добре, но не го насилвай, но не се и отказвай - изглежда той има нужда поне от утешителната мисъл, че някой мисли за него и го желае! Ако и ти го оте...ш /както все пак може би заслужава/ това направо може да го съсипе. Ако наистина го обичаш - не виждам нищо лошо да се опитваш да бъдете заедно - не е нито недостойно, нито малодушно... Все пак той постъпва много коректно независимо, че не е това което човек очаква от любящ съпруг...
Абе с две думи - опитвай ако искаш, ако не искаш - имаш пълното право след всичко изстрадано да си вдигнеш гълъбите! Направи така както искаш.
А и още нещо - обикновено когато човек се сблъска с болест и страдание и заплаха за живота му - той става по-добър, по-честен и по-мил с всички. Обикновенно ценностната му система става по-добра /абе не е точната дума ма и аз пия кафе/. Та може твоя дза е преосмислил вашите взаимоотношения, но пък сега съвестта не му дава да бъде с теб + стари угризения

# 11
  • Мнения: X
Но ти си на върха в живота а аз слизам надол по стръмното". smile3518
Tova se kazva da se purjish v sobstven sos.  hahaha hahaha hahaha

# 12
  • Мнения: 473
може пък да му е увряла главата но ........ абе направо ми е шах
съжалявам, че така сте си объркали живота, но всички го правим!!! бъди сигурна, но уви това не е и не бива да е утешение.

п.п. сори бе, забравих как готино е разкарал онази заради детето.

Може би има шанс да сте добре, но не го насилвай, но не се и отказвай - изглежда той има нужда поне от утешителната мисъл, че някой мисли за него и го желае! Ако и ти го оте...ш /както все пак може би заслужава/ това направо може да го съсипе. Ако наистина го обичаш - не виждам нищо лошо да се опитваш да бъдете заедно - не е нито недостойно, нито малодушно... Все пак той постъпва много коректно независимо, че не е това което човек очаква от любящ съпруг...
Абе с две думи - опитвай ако искаш, ако не искаш - имаш пълното право след всичко изстрадано да си вдигнеш гълъбите! Направи така както искаш.
А и още нещо - обикновено когато човек се сблъска с болест и страдание и заплаха за живота му - той става по-добър, по-честен и по-мил с всички. Обикновенно ценностната му система става по-добра /абе не е точната дума ма и аз пия кафе/. Та може твоя дза е преосмислил вашите взаимоотношения, но пък сега съвестта не му дава да бъде с теб + стари угризения


Незнам,хайде пийни си кафенцето че нещо ти се губи мисълта  love001 newsm53.Майтап мила,да не ми се вържеш.Искам да сме заедно,ама това дето ми причини ме яде от вътре здарво newsm45.Ама той и не ми предлага newsm12

# 13
  • Мнения: 473
Но ти си на върха в живота а аз слизам надол по стръмното". smile3518
Tova se kazva da se purjish v sobstven sos. hahaha hahaha hahaha


Що newsm12

# 14
  • Мнения: 473
ДВА ОСТРИ КАМЪКА БРАШНО НЕ МЕЛЯТ! Тонка,на това ми прилича-заедно сте зле,но и разделени не сте добре..../оффф,не съм си изпила кафето още и не мога да мисля/



Чакай да ти кажа,да наистина аз не му отстъпвам особенно ако съм права.Ама онази дето живееше с нея пък му лижеше задника.Ако и кажеше застани гола на челна стойка  rotfImaoтя веднага изпълняваше,тичаше по него като домашен любимец running.Ама я изгони,не остана с нея smile3533.

Общи условия

Активация на акаунт