По-болезнено ли е второто секцио?

  • 845
  • 8
  •   1
Отговори
Predstoj mi 2 rajdane s sekcio i iskam da znam dali she boli kato parvija pat....ili she boli po malko? Thinking

Последна редакция: пн, 31 окт 2005, 20:18 от Godzilla

# 1
  • Мнения: 2 274
Амиии... Мен ме болеше повече - макар да ме убеждаваха, че няма откакво да ме боли! Shocked Ама и аз съм си по-чувствителна!  Embarassed
Но някак по-добре се справих от първия път- много упорито станах и ходех колкото се можех повече.
От втория ден (1-я беше в реанимация) си взех бебето -с две думи мобилизирах се повечко!
Някои твърдят, че второто секцио е по-леко, нека и при теб бъде така!   bouquet

# 2
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Според мен болката есъщата,както при първото секцио.Най-важно е да си в сигурни ръце и позитивна нагласа.А иначе и аз не издържам никак на болка,но тя е докато подейства болкоуспокояващото- най-много  10 минутченца. Wink
 УСПЕХ! Hug

# 3
  • Мнения: 6 320
При мен второто секцио беше много по-безболезнено, а и възстановяването беше много по-бързо в сравнение с първото.

Успех!

# 4
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
В стаята ми в родилно бях  с ено момиче с второ секцио - болеше я доста, лекарят й каза, че при второ рязане матката повече боли  Rolling Eyes Но пък после в стата дойде друго момиче с второ секцио и каза, че няма нищо общо с първото, сега я боляло много по - малко, много по - бързо станала и по - бързо имала газове, абе изобщо каз, че все ено не  ебило секцио  Rolling Eyes
Желая ти успех, не мисли за това, ти вече знаеш, че всичко си заслужава  Hug

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И на мен ми е интересна темата.  Аз родих секцио и ако раждам втори път пак ще е секцио.
А иначе доколкото знам,втория път било по-безболезнено,но при всеки е различно,зависи от организма. Аз изобщо не търпя на болка и възстановяването ми беше ужасно.

# 6
  • Мнения: 3 550
Едно момиче в стаята беше с второ секцио и каза, че е по-болезнено от първото. Но пък и тя беше алергична към аналгина, та и почти не я обезболяваха.

# 7
  • Мнения: 6 320
И аз съм алергична към аналгин и обезболяването беше минимално... въпреки това - второто беше много по-безболезнено. Даже сама отказвах да ми поставят обезболяващи (след операцията), защото болката беше минимална и съвсем поносима.

# 8
  • София
  • Мнения: 250
За мен не беше по-болезнено, даже беше доста по-леко.
Все пак има и елемент на нагласа и зависи от човека.
Превърни факта, че си минала вече по този път и знаеш какво да очакваш, в преимущество.
Честно казано, ми е трудно да преценя дали наистина ме боля по-малко, или просто се бях мобилизирала и знаех какво да очаквам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт