ЧАЙ ОТ МАЛИНОВИ ЛИСТА

  • 14 562
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
МОМИЧЕТА ДОКАТО СЕ РОВИХ ИЗ НЕТА ОТКРИХ ТОВА
http://www.babycentre.co.uk/expert/545986.html.
НЯКОЙ ПРОБВАЛ ЛИ Е ?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 590
Здравей,

английският ми не е много добър, но аз четох за чая от малинови листа в списание 9 месеца от 99г.  "Това е естествен начин за узряване на маточната шийка, който я прави по-мека и еластична. Мускулатурата на матката се тонизира, което допринася за по-ефективни и (евентуално) по-безболезнени контракции."
Започва се от 28 г.с с една чаша дневно, след 2-3 седмици - две чаши  и се стига до 3 чаши през 37 г.с.  Аз лично си направих веднъж миналата седмица чай от зелени малинови листа и сложих няколко плодчета за аромат. Хареса ми Grinning  и смятам да започна по редовно да го пия.

# 2
  • София
  • Мнения: 938
А откъде го купи? Продават ли някъде пакетиран или трябва сама да си береш листа  Rolling Eyes ?

# 3
  • Мнения: 580
Купуват се от билковите аптеки, на грамаж.
Аз пък знам, че предизвикват контракции.Също така аптекарката ми каза, че запича този чай.
Аз си бях купила, тъй като преносвах, но уви-не ми помогна.

# 4
  • Мнения: 2 567
Тук акушерките препоръчват този чай 2-3 дни преди термина, оказва влияние върху мускулатурата на матката. Освен малинови листа се слага и канела, карамфил и други неща.
Успех!

24та седмица  :B-fly:

# 5
  • Мнения: 426
Цитат на: 6o6i
Тук акушерките препоръчват този чай 2-3 дни преди термина, оказва влияние върху мускулатурата на матката. Освен малинови листа се слага и канела, карамфил и други неща.
Успех!

24та седмица  :B-fly:

БЛАГОРАРЯ ТИ 6О6I И АЗ СМЯТАМ ДА ОПИТАМ ,АКО НЕ МИ ПОМОГНЕ ЕДВА ЛИ ЩЕ МИ НАВРЕДИ .УСПЕХ И НА ТЕБ.ЛЕКО И БЕЗПРОБЛЕМНО  БРЕМЕНЕЕНЕ. 55

# 6
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: 6o6i
Тук акушерките препоръчват този чай 2-3 дни преди термина, оказва влияние върху мускулатурата на матката. Освен малинови листа се слага и канела, карамфил и други неща.
Успех!

24та седмица  :B-fly:


Хм,
на мен ми казаха да се почне от 36 седмица по една чаша на ден, а няколко дни преди термина по 2.  А иначе пиех чая за бременни почти през цялато време, в който също имаше листа от малина.

# 7
  • Мнения: 426
Цитат на: Bobbylein
Цитат на: 6o6i
Тук акушерките препоръчват този чай 2-3 дни преди термина, оказва влияние върху мускулатурата на матката. Освен малинови листа се слага и канела, карамфил и други неща.
Успех!

24та седмица  :B-fly:


Хм,
на мен ми казаха да се почне от 36 седмица по една чаша на ден, а няколко дни преди термина по 2.  А иначе пиех чая за бременни почти през цялато време, в който също имаше листа от малина.

А ИМАШЕ ЛИ ЕФЕКТ Confused:  :tellme:

# 8
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: bina
Цитат на: Bobbylein
Цитат на: 6o6i
Тук акушерките препоръчват този чай 2-3 дни преди термина, оказва влияние върху мускулатурата на матката. Освен малинови листа се слага и канела, карамфил и други неща.
Успех!

24та седмица  :B-fly:


Хм,
на мен ми казаха да се почне от 36 седмица по една чаша на ден, а няколко дни преди термина по 2.  А иначе пиех чая за бременни почти през цялато време, в който също имаше листа от малина.

А ИМАШЕ ЛИ ЕФЕКТ Confused:  :tellme:


Да ти кажа честно, не съм 100% сигурна, че благодарение на чая, бремеността ми мина доста леко и родих толкова лесно и бързо.
Но определено не ми навреди Laughing  Laughing  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт