За удължаването и сгъстяването на косата при Мартина В.

  • 715
  • 6
  •   1
Отговори
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Гледайте го. Гостува и Дима от "Дима Стил"

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Каквато съм гнуслива мома, не мога да си представя, че ще си сложа на главата чужди косми.  Sick Разбирам жените, които имат проблем с косата, но тези, които си слагат допълнително без видима нужда, изглеждат вулгарно. Огромна обезцветена коса, огромни изкуствени гърди, дълги нашарени изкуствени нокти, удебелени устни, изкуствени мигли и пр. и пр. "красоти" - приличат на травестити, издокарани за шоу.  Shocked

# 2
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Хе хе хе. Направих веднага асоциация с Доли Партън от описанието ти.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 105
Каквато съм гнуслива мома, не мога да си представя, че ще си сложа на главата чужди косми.  Sick Разбирам жените, които имат проблем с косата, но тези, които си слагат допълнително без видима нужда, изглеждат вулгарно. Огромна обезцветена коса, огромни изкуствени гърди, дълги нашарени изкуствени нокти, удебелени устни, изкуствени мигли и пр. и пр. "красоти" - приличат на травестити, издокарани за шоу.  Shocked

  202uu smile3501

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
Една колежка си направи с коса на баба си, пазена от 30 години и изглеждаше страхотно  thumbsup
Имам впредвид, че с косата на баба си отиде в салона и й я присадиха, та си плати само за присаждането - доста по-евтино и не е чужда косата все пак.

Последна редакция: ср, 02 ное 2005, 15:32 от Amidala

# 5
  • Мнения: 2 596
Да, аз го гледах.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Моя приятелка си слага коса точно при тях, в началото на лятото. Закупи си коса за 400 + 30лв. за слагане, изтърпя я една седмица и отиде да й я свалят пак за 30лв. Точно там където беше пришита новата коса, скалпа й стана на рани и много я сърбеше. Фризорката й кала, че като израстне малко косата й, ще отмине, но все още не се прежалила да я сложи пак.

Общи условия

Активация на акаунт