Съвсем отказа да яде.

  • 445
  • 7
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
От два дни намали храненето и някак си успявах да я залъжа да хапне нещо,но днес съвсем отказа яденето. Какво да я правя? Да я оставя гладна ли? Предлагам й всички любими храни,които досега хапваше с охота,но отказва да яде и тях. Почти 90 % съм сигурна,че е заради зъбите,сега й изби единия кътник и другите 3 заедно са я напънали-твърдо е като пипам и подуто.
Какво да правя с храненето?

# 1
  • Мнения: 2 978
Иренка, виж и гърлото..освен зъбите де.
Езика и беше станал бял Cry


Симона пред 1 седмица ми направи гнойна ангина, без да кашля.
Чак на 2 ден ми вдигна температура.


Отказа да яде..не яде 4 дена и нищо и нямаше.

Когато съвсем огладнее тя ще си дойде и сама ще си поиска.

Дано да са само зъби!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 700
Не я насилвай. Може да са зъби, може да е начало на болест / не ти го пожелавам/, организмът сам си знае. Ден или два не са фатални. Давй й сокчета или чай с мед.

# 3
  • Мнения: 3 777
Абсолютно не я насилвай, ако иска сокчета поне да пие.
Ако е вирус - организма така се бори.
Ако са зъби - като избият и ще почне да хапва.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Гледай да и даваш течности.Ако си въвела цитрусите, сока от ябълка,портокал и киви може да и хареса.

# 5
  • Мнения: 218
може наистина да са зъбите.Пробвай на мляко може пък да хапне малко.Нашият като вади зъби нищо друго не яде.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
може наистина да са зъбите.Пробвай на мляко може пък да хапне малко.Нашият като вади зъби нищо друго не яде.

Млякото го отказа още на 9 месеца-нито адаптирано ,нито кисело иска.Само прасно яде от време на време,направено на нещо.
Този вариант отпада. Sad

# 7
  • Мнения: 1 866
Дъщеря ми беше така с ваденето на 4-те кътника. Тя обаче получи и разстройство и температура. Излязоха 3 наведнъж и още един на следващата седмица! Не яде цяла седмица и тя и без това беше слабичка за възръстта, съвсем изхърбавя. Но няма нищо страшно, аз не я насилвах, давах сокче да не се обезводнява и мааалко плодово кисело мляко от хладилника, май й беше приятно че е хладно. Така или иначе няма да можеш да я накараш да яде насила. На мен педито ми каза че децата имат по-добри инстинкти и знаят по-добре колко трябва да ядат. Аз по принцип не насилвам.
Дано бързо мине. Много е сладка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт