За зъбите и устата!

  • 912
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Пуснах търсачката и намерих множество теми свързани с различни проблеми в устата като цяло,обаче /сигурно защото не бях достатъчно упорит/ не видях никъде засегнато по-общо ЗНАЕМ ЛИ ДА СЕ ГРИЖИМ ЗА ЗЪБИТЕ НА ДЕЦАТА СИ, А И СВОИТЕ РАЗБИРА СЕ!
Знам, че ако се разрови човек из нета/еле пък на Инглийски/ще намери множество статии,статийки и повърхностни съвети,обаче искам да знам  дали наистина знаем и го правим.
Не говоря само за миенето на зъбите!

# 1
  • Мнения: 396
Днес пак водих големия ми син на зъболекър. Много съм доволна от тази зъболекарка, защото освен, че работи много добре, дава и съвети относно грижи за зъбите. Днес ми каза да купя на Ванката едни флуоридни таблетки и как точно да ги давам на детето.
Мисля, че това е най-добрия начин да се грижим за зъбите си- редовно ходене на профилактичен преглед и спазване препоръките на зъболекаря!

# 2
  • Мнения: 8 505
Грижите за зъбите в нашето семейство се състоят в ежемесечни профилактични прегледи(не се учудвайте,просто стоматологът ни е много добър приятел)-ако има нещо-лекува се, и миене на зъбите след всяко хранене(когато сме вкъщи)Вода за уста и конци за зъби НЕ ползваме.

# 3
  • Мнения: 2 332
Днес пак водих големия ми син на зъболекър. Много съм доволна от тази зъболекарка, защото освен, че работи много добре, дава и съвети относно грижи за зъбите. Днес ми каза да купя на Ванката едни флуоридни таблетки и как точно да ги давам на детето.
Мисля, че това е най-добрия начин да се грижим за зъбите си- редовно ходене на профилактичен преглед и спазване препоръките на зъболекаря!
Ако не е тайна, къде в София се намира зъболекаря? Аз търся зъболекар за Йоана, до нас има една детска такава, обаче лично мен ме дразни, и предпочитам да я сменя...

# 4
  • Мнения: 396
Днес пак водих големия ми син на зъболекър. Много съм доволна от тази зъболекарка, защото освен, че работи много добре, дава и съвети относно грижи за зъбите. Днес ми каза да купя на Ванката едни флуоридни таблетки и как точно да ги давам на детето.
Мисля, че това е най-добрия начин да се грижим за зъбите си- редовно ходене на профилактичен преглед и спазване препоръките на зъболекаря!
Ако не е тайна, къде в София се намира зъболекаря? Аз търся зъболекар за Йоана, до нас има една детска такава, обаче лично мен ме дразни, и предпочитам да я сменя...
В 8-ма поликлиника- жк."Надежда". Дори и да ти е далече, повярвай ми- заслужава си пътя. Водила съм сина ми къде ли не, при какви ли не специалисти, но така и не успяха да го накарат да седне спокойно на стола! Тази зъболекарка (Соня Христова) има страхотен подход към децата. Тя е специално Детски зъболекър и е с дългогодишна практика!
Докато обработваше на сина ми зъбчето за да му сложи пломба, му каза като го заболи да вдигне ръка и тя ще спре машинката. Той, съответно вдигна ръка на 10-тата секунда, а тя вика "Ама ти обърка ръцете бе приятел! Дай другата ръка!" и той докато си премести кърпичката и вдигне другата ръка- зъбчето е готово! newsm10

# 5
  • Мнения: 2 332
Благодаря ти за отговора, обаче ми е малко далечко... ще продължавам да търся Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт