не ще да яде

  • 491
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Помощ, Йоана от две седмици не иска да яде пове4е от 60-70 мл. Това през 3 часа. По никакъв начин не мога да я натъпча, плюе, бута с ези4е или си играе с бибероната и не иска. От жегите ли е, от какво ли, не знам, ама трябва да се яде, щот се роди 2100гр и трябва да наваксва.При вас как е, дайте съвет да я излъжа някак

# 1
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Може да е от жегите, синът ми беше страшно лаком и си хапваше доволно, но като почнаха жегите, намали яденето почти наполовина. Направо се бях стреснала, но ние си имахме запаси  Grinning . Щом ти е била слабичка, гледай да хапва, като почне да се дърпа я остави за малко после пробвай пак. Прави и маймунджълъци, отвличай и вниманието и дано яде. То не е много хубаво така да се свиква бебчето, но щом има да наваксва лъжи я. Успех Sign Exclamation

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Интересно е колко пъти се храни на ден? защото ако яде и през нощта на 3 часа сигурно й се събира с тези 60-70 ml необходимото за деня.
И ние имахме този проблем, който продължи около 2  седмици. Какво ли не пробвах и сънен да го храня и да удължавам интервалите, но просто не стана номера. Ядеше си на 3 часа през деня и нощем правеше 8 часа пауза. И само по толкова малко ядеше.
После изведнъж така се разяде, че сега и по 150 май не му стигат.
Ако действително яде на 3 часа и през това време е спокойна, значи може би за момента това количество й стига. Изчакай я още малко, без да се притесняваш (поне се опитай) и отиди да я изтеглят.
Вече , ако се види, че не наддава достатъчно, ще мислим пак как да я залъжеж.
Успех Grinning

Общи условия

Активация на акаунт