как ви се промениха гърдите

  • 3 803
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
добро утро на всички от клуба. надявам се, че сте добре.имам едно питане, какви промени настъпиха във вашите гърди през бременността. по точно ме интересуват имате ли някакви промени в аероалата, освен че се разшириха и зърната са чувствителни, може ли да се появат подобни като мънички пъпки , т.е. нещо като мастни образувания или даже не знам как да ви опиша.надявам се, че ме разбрахте.желая ви успешен ден.  Laughing

# 1
  • Мнения: 2 047
  Появиха се чак накрая мастни каналчета - особено след баня личат.
Но гърдите ми не пораснаха много през бременността, може би затова така късно ги забелязах тези мастните неща.

# 2
  • Мнения: 3 926
Появиха се такива... то в началото само там ми личеше, че съм бременна. Винаги съм имала голям бюст (104), но още в началото се вдигна до 108, а на края беше 110 - и това всичко мнооого си личеше. Сега си кърмя и бюстът ми се закотви на 106. Стрии нямам.

# 3
  • Мнения: 2 142
Не се притеснявай! Това е съвсем нормално и един от ранните признаци за бременност. Гърдите стват някак си по зърнести, т.е ареолите, или пък потъмняват. Естествено, това не е задължително, а просто често срещано. Wink

# 4
  • Мнения: 1 559
Моите гърди пораснаха доста.От малка имам проблеми с кръвоносните съдове,и сега забелязах,че доста са се откроили вените ми.Притеснявам се да не  останат така.Иначе нямам голяма разлика в зърната засега #Crazy

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Моите гърди се промениха почти веднага след като забременях, по принцип имам нормални към големи гърди при сравнително слабо фигура, но сега просто са ясно отчетлива. Освен това потъмняха малко около зърната и имам малки образувания като пъпчици, моя гинеколог каза че това е напълно в норма. Обаче от няколко дена като ми стане студено /настръхна/ зърната почват да ме болят, доста силно. за чувствителността и болките няма нужда да споменавам

# 6
  • Мнения: 1 938
Тези мънички "пъпки" се наричат "жлези на Монтгомъри", така че - СПОКО! Съвсем в реда на нещата си е да ги имаш! Wink

# 7
  • Мнения: 1 259
И аз ги имам,не е повод за притеснение. Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз ги имах..Мойте гърди порастнаха изключително много,и слава Богу се прибраха скоро след като спрях да кърмя..Промяната започна още от 2 месец Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 447
От малка имам проблеми с кръвоносните съдове,и сега забелязах,че доста са се откроили вените ми.Притеснявам се да не  останат така.
Аз и с първото и сега при втората бременност забелязах открояването на вените още към 5та гестационна седмица.Оба4е вси4ко се нормализира после след раждането.

# 10
  • Мнения: 5 103
мойте се промениха яко.Станаха 2-3 пъти по големи ореолите много по големи и тъмни пъпчиците ясно изразени , зърната малко се оголемиха

# 11
  • Мнения: 8 505
Ако изключа лекото уголемяване (с един номер на чашката)-с нищо друго не са се променили.

# 12
  • Мнения: 1 040
Оооо промениха се и още как Mr. Green - станаха двойно по-големи, доста се "втвърдиха", вените прозират и като цяло са доста чувствителни #Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 2 671
 за сега не твърде много, малко напрежение усещам само newsm78

# 14
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Много ми се промениха..............пораснаха и сега като кърмя още повече. Дано не увиснат после Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт