Гледах ... ! Хареса ми ! Препоръчвам го !

  • 43 819
  • 773
  •   1
Отговори
  • Мнения: 805
                    

Нека да имаме и една такава тема.

Да споделяме в нея за филми, които сме гледали и по някакъв начин са ни грабнали и са останали в мислите и сърцето.

Споделете филмът, който ви е харесал, или пък не чак толкова и с нас 

# 1
  • Мнения: 671
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=21751 ето този казва се Завръщането руски е
Снощи го гледах
Много е истински

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Римската пролет на госпожа Стоун- три пъти съм го гледала и трите пъти ревах...

# 3
  • Мнения: 6 315
"Портокал с часовников механизъм" --> бях в шок след като го гледах  Shocked.

"Falling in Love" --> някои неща просто се случват независимо от желанията ни  Wink.

"Говори с нея" --> прекрасен е!

За сега толкоз  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 3 972
Много харесвам "Музата" със Шарън Стоун ( The Muse), "Талантливия Мистър Рипли", "Аферата Томас Краун", "Горчива Луна", "Плъзгащи се врати"....Гледала съм ги милион пъти....

# 5
  • Мнения: 805
"Портокал с часовников механизъм" --> бях в шок след като го гледах  Shocked.
Ооо, обожавам Кубрик  Peace Просто нищо случайно не излиза от тоя човек. Много ми харесва и " Пълно бойно снаряжение" ( " Full Metal Jacket" ). Дори наскоро го "зададох" в темата " Да познаваме филми", но никой не го позна  Sad Е препоръчвам ви го : " Full Metal Jacket ".

# 6
  • София
  • Мнения: 39 744
Последния, който гледах беше Американ пай (4), който обича колежански комедии ще му хареса

# 7
  • Мнения: 698
"Червената цигулка" - един от любимите ми филми, съвсем непопулярен при това.

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 340
Много се впечатлих от "Селото" и въобще от такива странни филми.

За комедия ви препоръчвам сръбския "Ние не сме ангели" 2 ( или само "Не сме ангели"2).

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 572
За какво става дума в "Селото"? Много мислех дали да си го взема, но нещо се разколебах...Кажи ми с две думи, моля те

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Зеления път - невероятен е.
Една страхотна руска комедия, която наскоро я даваха по телевизията - Искам в затвора -  препоръчвам ви го, доста е забавен.

# 11
  • Мнения: 2 529
За какво става дума в "Селото"? Много мислех дали да си го взема, но нещо се разколебах...Кажи ми с две думи, моля те

Няма да ти е интересно, ако ти кажем сюжета. Wink
Ще ти подскажа, че режисьорът Шаямалан е създал още "Шесто чувство" и "Следите", макар че на мен "Селото" най-много ми хареса.   Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 3 972
Много се впечатлих от "Селото" и въобще от такива странни филми.

За комедия ви препоръчвам сръбския "Ние не сме ангели" 2 ( или само "Не сме ангели"2).

СЕЛОТО е с много интересна идея, никога не можеш да се досетиш как ще свърши...

# 13
Мен последно ме впечатли филма "Сблъсък" , на английски "Crash".

# 14
  • Мнения: 139
Много ми хареса руския филм-Бригада.Гледах го на компа.Бяха мисля около 12или 13 диска.Нямах търпение да остана вечер свободна за да гледам.Страшен филм.

Общи условия

Активация на акаунт