Дайте идея!

  • 694
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Моля дайте идея как да оформя косата ми.Аз съм със естествено къдрава дълга до кръста коса,без бритон.Омръзна ми да я връзвам.Много искам да я нося спусната и да стои добре.Та  желанието ми е да се запази дължината ,но да се оформи,ала не знам как.

# 1
  • Мнения: 4 212
ами пробвай с пяна фиксатор, щом имаш такава хубава коса, малко и трябва, разбирам 4е искаш да ти е удобно, но това с дългите коси е малко сложно.

# 2
  • Мнения: 1 798
Моля дайте идея как да оформя косата ми.Аз съм със естествено къдрава дълга до кръста коса,без бритон.Омръзна ми да я връзвам.Много искам да я нося спусната и да стои добре.Та  желанието ми е да се запази дължината ,но да се оформи,ала не знам как.
HugИ мойта е такава,почти до кръста е,ама аз си я вея така,връзвам само като тренирам.

# 3
  • Мнения: 377
И според мен ти трябва само една фиксираща пяна. Аз лично имам подобен проблем - косата ми е леко чуплива и за да не приличам на разплетена кошница всеки път като я измия или я изправям или слагам пяна докато е още влажна и я намачквам с ръце - използвам пяната на "Нивеа" за къдрава коса и съм много доволна.

# 4
  • Мнения: 1 798
Аз пък приличам на разплетена кошница точно с пяна-а-а-а-а-а smile3511

# 5
  • Мнения: 240
Благодаря за отговорите!Сутрин като се събудя имам чувството че приличам на вещица и затова я връзвам.Пробвах крема за къдрава коса на SUNSILK,но ефекта не е мн.голям,ще пробвам с пяна.Най-се харесвам с изправена коса,но не става нон стоп да я изправям.

# 6
  • Мнения: 2 849
Пяна вакса на велла ,пяната на нивеа ,въобще всичко що е за фиксиране без отмиване ! Wink

# 7
  • БГ
  • Мнения: 735
пробвай с крем и лосион на Avon, като лосиона е по-силен, така моята прителка укроти къдриците си ,след като ползва много други

# 8
  • София
  • Мнения: 748
ех,момичета,искам и аз коса като вашите!пък нека ми стърчи като разплетена кошница! newsm45

# 9
  • Мнения: 165
защо не пробваш с пяна и дифузер Peace

Общи условия

Активация на акаунт