Въпрос към тези дами,които от черни станаха кестеняви?!

  • 1 055
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Момичета,от доста време ми се иска и все се отказвам,но сега май вече се навих да се помъча да докарам цвят "лешник" на моята косица. ooooh!Та въпросите ми към вас са:
1.С какъв обезцветител си махнахте черното или кой е най-добрия според фризьора ви?
2.След това каква марка боя и кой номер сложихте?
3.Стана ли от 1 -ят път или ще трябва ходя известно време като морков в главата?
Само да ви поясня още,че не съм се боядисвала вече повече от 1 година(черна) и искам цвета да бъде(за тези,които не се сещат за "лешника" като този на Глория,надявам се поне нея да сте виждали на Тв Mr. Green)
Мерси предварително за отговорите! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
1.Съветвам те в никакъв случай да не се пробваш сама,по принцип обезцветителя на Лореал Клеър енд Клеър,пробвала съм го директно върху черното,а ти след като не си се боядисвала една година внимавай,че корените ще ти станат руси,а крайщата морковени,корените трябва да стоят по малко с обезцветителя,за да няма голяма разлика с краищата.
2.Марката боя не е от значение,избираш една качествена,но мисля че за да направиш лешник трябва да вземеш един или два тона по светло,според зависи от косата си.
3.Честно казано не вярвам от първия път да станеш така както искаш.
Желая ти успех,защото аз неможах да се преборя с черното и още съм черна,просто не ми се ходеше с изгоряла и изтощена коса.Но ти щом си чакала толкова,ще успееш.

# 2
  • Мнения: 165
аз бях червена,после гарваново черна-ходих на фризьор  с римувер ми свалиха черното  и ме направиха кестенява-много се хареах,в салона работеха с продукти на КЮН-косата ми не е изтощена и стои много жива и с блясък-мисля че се далжи на тези продукти.консултирай се с фризьор преди да предпиемеш каквото и да е било-успех Hug

# 3
  • Мнения: 5 577
Аз бях черна, после червена, накрая кестенява, или по-скоро лешник.
Но не като на Глория, не съм много съгласна, че тя е лешник.  Crossing Arms
Неиното е светло, както и да е.

Значи щом една година не си слагала черно, косата се е поизмила.
Сега можеш (дори в домашни условия) да направиш лешник, но по-тъмния.

Така ще изсветлиш един тон, следващия път (след около месец и половина) още един тон по-светло.

Така постепенно косата ще изветлява, и няма да има изненади "морков".  Peace

Аз така правя, и става - и то след черно и червено.
После може отгоре по-светли кичури, и ставаш точно като Глория.  Wink

Успех, пиши какво си решила.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Благодаря ви за отговорите! В никакъв случай няма да се фризирам в домашни условия Naughty.Питах ви ,защото нямам фризьор при който да ходя постоянно,а все ги сменям.И исках да разбера кой е най-добрия обезцветител и съответно какъв цвят да взема?!
Преди малко се уговорих с една фризьорка и се разбрахме да си купя този на Лореал и боята също да е Лореалска,а цвета да бъде тъмно рус. Rolling EyesТа ще видим другата седмица на какво ще приличам. Mr. GreenЩе се отчета непременно! Party

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Бях пуснала скоро такава тема, до мамите от Б-с да ми препоръчат фризьор който да се справи с тази задача, но нямаше отзиви. Както и да е.
Днес говорих с една фризьорка, тя ми даде малко инфо, но за сега незнам дали да й се доверя.
Изсветляването ставало с ремувар на "Индола", но ако косата ти е боядисвана с боя, в моя случай е с къна и този вариянт отпада Confused
Другия вариян е, с прахчета (за които научих от форума), които са супра но по-слаба.
Фризьоркат ми каза, че се е опитвала да свали къна с прахчетата на две момичета, но после косите им ставали като гума. Каза, ако все пак реша да се прежаля, да опитаме само на един кичур да видим какъв ще е резултата. Ако се получи, ще ми направи кичури пръснати на гъсно из косата и така постепенно с времето, докато я изсветли цялата.
Та, ако имаш търпение, пробвай първо с кичури.

Общи условия

Активация на акаунт