Бебе на 2 месеца и половина-рано ли е за кенгуру?

  • 2 376
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Според педито на тази вьзраст е рано за кенгуру ,а според ортопеда при  когото  водихме дьщеря ми на преглед -сега бил моментьт за кенгуру- кого да слушам и по-точно кои е по-прав?

# 1
  • Мнения: 429
Ние Тодор започнахме точно от тази възраст да го слагаме в кенгуро. Ортопедът ни каза, че дори е полезно. Водихме го при Драганов

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз съм я слагала и по-рано в кенгуру. Според нашия педиатър не е вредно.

# 3
  • Мнения: 5 299
Послушай ортопеда Peace И аз съм слагала Вики в кенгуру от месец и половина още.

# 4
  • Мнения: 4 068
Ние нашата пикла я слагаме в кенгуру откак навърши 1 месец. Така ни препоръча и педито. Било полезно против локсации.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И тук след 1-ия месец ги слагат в кенгуро.Ортопеда все пак е по-учен в тази област от педито.

# 6
  • Мнения: 4 187
Спокойно може да си ползваш кенгуруто. За бебчето е много приятно в повечето случаи!

# 7
  • Мнения: 35 892
слагах я на тази възраст, но не й беше удобно и врещеше
стабилно стой от 3 1/2 месеца
пробвай, но постепенно увеличавай времето

# 8
  • София
  • Мнения: 2 164
Аз я слагам от началото на третия месец.
Може първо да я поносиш в къщи, за да посвикне.

# 9
  • Мнения: 2 467
От 40-я ден я слагам в кенгуру моята хубост  Laughing там най и харесва и мушна ли я на 5-та минута заспива. Стига да подпира главичката отзад мисля няма да имаш проблеми.
И педиатъра и ортопеда ни разрешиха да слагаме беба в кенгуру.

# 10
  • Мнения: 87
можеш-даваи смело Grinning

# 11
  • Мнения: 516
Ние също сме от рано с кенгуру,и на бебка и е много приятно,че ме усеща близо. Дори много пъти заспива в него защото е спокойна,че newsm03 има някой до нея. Носи я  в него и не слушай никой, важното е да вие да се чувствате добре. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  newsm03

# 12
  • Мнения: 2 609
Аз сложих Яна 1 седмица преди да стане на 3 м.Според педито ни беше малко раничко,но и аз послушах ортопеда,който ме посъветва да я слагам тогава заради рисковата група от луксации,в която сме Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 877
И аз я сложих много рано,  не се притеснявай!

# 14
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
И аз а кажа - педиатърката каза след 2-рия, но ако бебо си дъри стабилно главичката. Ортопеда каза може на 1,5 месеца. Моят син много се кефи в кенгурото. 

Общи условия

Активация на акаунт