Как се използват бисквитите "Плазмон"?

  • 599
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 644
Въпросът ми е към вас защото нещо не можах да схвана обяснението на кутията- намаляват ли се лъжичките адапт. мляко когато се слага от "Плазмон"-а или не?
Попитах в аптеката но и те не ми обясниха съвсем- разбрах само че мога да го давам на бебето на тази възраст но по малко- мисля да го давам с вечерното ядене в 21,30 че да не се буди да яде към 5,30  Mr. Green
Дали ще стане - но не знам как да го направя с пропорциите?

# 1
  • Мнения: 35 891
не ви ли е прекалено рано за бисквити?
8 часа за бебе на 2 месеца е сериозен интервал, защо се мъчиш да го увеличаваш?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 307
Майко,мила,как ще даваш бисквити на такова малко бебе.Освен това на бисквитите пише че са за над 4 месеца.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Това е съвсем нормален интервал за вашата възраст. Много сте малки за бисквити, та били те и Плазмон. На кутията пише за възрастта - 4 месеца. Естествено, че ще ти кажат, че стават, нали и те продажбите се хранят!!! Ние започнахме да даваме от 5 месеца, разтварят се в млякото, нищо не намаляваш от дозата - правиш го както обикновено, добаваш Плазмона - 1 или 1/2 лъжичка и разклащаш. Но пак се повтарям - това когато ви дойде времето за Плазмон.

# 4
  • Мнения: 5 370
Аааабсурд да му слага,и то Плазмонки с глутен,на тоооолкова малко бебе #Crazy
По-добре вдигни количеството мляко,амаааа..бишкотки.....
Освен това имат и масълце вътре,и други неща,за които,мисля аз,сте мноого малки.

# 5
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Недей. Много е малко,след4м.Детето си е екстра,ние сме на 5м и става в 6h.Самичко ще почне да се буди по късно.

Последна редакция: чт, 03 ное 2005, 19:12 от Vivi

# 6
  • Мнения: 7 640
според книжките, децата на тази възраст се хранят за последно в 21ч, след това в 6ч. newsm78 Къде ги такива деца, мечтиии...

# 7
  • София
  • Мнения: 3 644
добре убедихте ме-няма да избързвам
А и той днес сам се пробуди към 5,40ч. пи малко водичка и отново заспа до 7,30ч. Hug
мисля че така е добре- а и не натдава много над допустимото-1кг. за този месец Laughing

# 8
  • sofia
  • Мнения: 4 296
добре убедихте ме-няма да избързвам
А и той днес сам се пробуди към 5,40ч. пи малко водичка и отново заспа до 7,30ч. Hug
мисля че така е добре- а и не натдава много над допустимото-1кг. за този месец Laughing
Когато купих за първи път безглутенов Плазмон бяхме на 3 мес. И аз попитах за доза,но и мен ме скастриха,е аз сложих 1мерителна лъжичка във вечерното мляко.Да ти кажа резултата беше 30мин повече сън.
Ти си решаваш!

Общи условия

Активация на акаунт