Препоръчайте ми добър генеколог

  • 2 039
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте майчета.Препоръчайте ми добър гинеколог,по възможност да приема с направление/става въпрос за вагинално течение/.

# 1
  • Мнения: 319
ако става въпрос за София, имам две номинации - за мъж и за жена:

д-р Виктория Благоева, крайно внимателна и разбрана жена, богат личен опит имам с нея
д-р Владимиров - имам също личен опит с него, изглежда много строг, прегледът при него е много стряскащ - преглежда те от до (от врата през гърдите до гениталната област и много разпитва за разни неща от по-минали времена, свързани с половото ти съзряване, не глупости), но накрая всичко ти обяснява подробно и ясно. Голям пец е по хормони с вътрешна секреция, занимава се и се оплождане ин витро.

Можеш да избереш пола на гинеколога. И двамата преглеждат в МЦ Св.Пантелеймон, който се намира на ул.Княз БорисІ №21 (близо до петтекьошета и до баня Мадара), тел. 951 51 62, 954 95 88, 952 18 41

На Благоева й имам и мобилния: 0887311539

# 2
  • Мнения: 319
Забравих да ти кажа, че в МЦ Св.Пантелеймон са двама д-р Владимиров, гинеколога и другият е уролог. Ако се решиш за него и се обадиш за час, уточни за кого става въпрос. Почти 100% сигурна съм, че центърът работи със Здравната каса, но питай пак за всеки случай!

# 3
Ако искаш да ти наблюдават бременността те съветвам да избереш доктор, който след това да ти води и раждането. Мен ме наблюдаваше една кукувица (то и името й започва с тези 4 букви), а родих при друг, който бе на смяна в болницата- Др. Данаил Илиев в АГ болница "Шейново". Млад е, но е много кадърен и внимателен. Раждането мина много добре, а и др. Илиев не ме остави нито за миг- бе като ангел- пазител до мен People Angel. След като родих всеки ден минаваше да ме види и да провери как зараства раната. Като ни изписваха специално го потърсих да му благодаря и му взех телефона за следващия път, когато имам нужда от гинеколог. Давам ти го и на теб, защото съм убедена, че и ти ще останеш доволна- 0899 84 20 84. Успех и напиши как е минало всичко.  newsm10

# 4
  • Мнения: 112
Благодаря ти кака 2,но става въпрос за преглед след раждане.Интересува ме лекар,който да работи с касата.

Общи условия

Активация на акаунт