Киселините по време на бременност

  • 1 346
  • 23
  •   1
Отговори
Бременна съм в 5-ти месец и започнах да имам ужасни киселини, понякога даже не мога да заспя. Опитвам се да ги редуцирам с храненето, но не се получава - знае ли някой някакъв лек?

# 1
# 2
  • Мнения: 1 771
На мен добре ми действаше като пия газирана вода.

# 3
  • Мнения: 5 183
А на мен прясно мляко ... или поне си въобразявах 4е ме облек4ава, защото много оби4ам мляко ...

# 4
  • Мнения: 8 505
При мен бяха съвсем леки.Пиех газирани безалкохолни и това ми беше достатъчно.

# 5
  • Мнения: 779
Пробвай с ментови капки newsm10

# 6
  • Мнения: 752
Мен също ми действа добре газирано.

# 7
  • Мнения: 1 187
И аз имам този проблем.Гинекологът ми изписа Stopacid (таблетки за дъвчене).Облекчават бързо,струват 1.25лв. Peace

# 8
  • Мнения: 141
И на мен проблемите с киселините са нон стоп!
Когато съм на работа изпивам на части бутилка газирана вода, а когато съм в къщи си правя коктелче от захар, сода бикарбонат, вода и сока на 1 лимон. Това го изпивам на веднъж!
Дано да ти помогне!!! Grinning

# 9
  • Мнения: 2 567
Газирана вода ми помагаше доста. А също и непрестанното дъвкане на сурови бадеми  Wink
Наблягяй на леките храни и на не-пърженото.

# 10
  • София
  • Мнения: 472
Бременна съм в 5-ти месец и започнах да имам ужасни киселини, понякога даже не мога да заспя. Опитвам се да ги редуцирам с храненето, но не се получава - знае ли някой някакъв лек?

на мен много ми помагаше газирана вода, както и ябълки.Пробвай!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Аз още преди бременността си имах проблеми със стомаха, но сега не мога да взимам ранитидин и др. подобни.
 Лекарката ми препоръча АЛМАГЕЛ. МАлко е неприятно на вкус  Naughty, слабичко е, но ме облекчава.
Чула съм и че бучка захар помага срещу киселини, но не съм пробвала. smile3502

# 12
  • Мнения: 233
Ох мила аз от 2-рия месец съм с страхотни киселини.Само ТАЛЦИТа ме оправя.Изхрупала съм сумати опаковки.

# 13
  • Мнения: 1 382
И на мен прясното мляко ми помага,гледам да се ограничавам и с подпрявките,дори да не са пикантни...
Успех!  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 259
Айрян с лед Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт