Пречат ми ръцете! Да,да :)

  • 461
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Все казвах на мойта беба "пречат ти ръцете",когато се опитва да ги лапа,докато суче,като чели са по-вкусни и ще пуснат мляко Party Пък след кърмене е едно дъвчене,смукане на пръсти,човек ще каже това дете гладно си останало Tired

Ама вчера да знаете какво направи с помощта на ръцете си.Обърна се самичка от гръб по корем за първи път!!!  newsm44 Днес вече мамината малка кукла  се щура и търкаля из креватчето без никакви затруднения!
Днес също за първи път, сама се пресегна и взе играчката,която гледаше!

Мами,исках да се похваля.На мен ми е първо бебче и много се радвам и гордея от всички нови умения на беба.Дано не звучи нескромно... Embarassed

# 1
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Браво на вас Hug!
Пожелавам ти все така да те радва.

# 2
  • Мнения: 449
О-о-о, какво имаш да видиш още! Ще се върти, ще почне да си пъха само и да си вади бибата, да си сържи шишенцето, след малко ще почне да се мъчи да се изправя седнала Grinning Явно и твоето бебче е живичко като моето, затова трябва да го наглеждаш постоянно, че аз моето веднъж го изпуснах за секунда от поглед и се прекатури от дивана чак на пода...по очи. Много се изплаших Sad
А за ръцете-нормално е. Ние даже се бяхме притеснили, ама ето на-забрави ги и сега си открива краката. Целувки от нас Heart Eyes

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Ще видиш ти, още малко и сама ще си намества гърдите в устата, като дойде време за connect & download  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 807
Браво на малката пораснала Сладурана!
Все така да те радва човечето  Wink  Hug

# 5
  • Мнения: 3 550
Ще видиш ти, още малко и сама ще си намества гърдите в устата, като дойде време за connect & download  Mr. Green
Много сладък лаф!

Общи условия

Активация на акаунт