Помпа за кърма на Chicco

  • 840
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте,
пиша от името на една новородила мама на близначета. Тя има помпа за кърма на Chicco, от тези  тип помпа Avent (ама и аз как го обясних  Rolling Eyes).
За съжаление с нея не може да изцеди нищо. Та въпроса ми е, нещо особено ли има в тази помпа, попаднала е на счупена ли, какъв може да е проблема ... ?
Родилката с която лежи в стая и е дала Avent за проба - резултатите са отлични.
Моля ви, помогнете   bouquet
Трябва да се цеди за да дават на малките, които не са добре и са на системи, та не може да ги кърми в момента.

# 1
  • Мнения: 1 108
Здравей ,
и аз в болницата бях с помпа на Чико -но без никакъв резултат.
Да тази помпа нищо не цеди.
Наложи се да си купя помпа тип спринцовка на Нук - че с нея по изцедих малко.След като се пробрах ме от болницата - помпата на Чико се разпадна в ръцете ми на 20 ден и се наложи да си купя Авент.Страшно съм доволна.
Ако има възможност да си купи Авент и ако ли не виж в рубриката Продавам , купувам - може да има майчета които продават помпи Авент

# 2
  • Мнения: 449
На Чико помпите не са добри. И аз си изпатих от такава. Каква е причината не знам, но ако й се налага, да си намери на Авент-само добри неща съм чувала за тях

# 3
  • Мнения: 109
Ами и аз да кажа,имам я тази помпа на Чико,в началото искарвах едвам 40гр,но явно каналите не са се отпушили.Сега си вадя нормално.Днес изцедих 200гр за 15минути,не бяхсе цедила 5 часа.Незнам защо не ви харесва.В началото ставаше бавно?но сега е Peace

# 4
  • Мнения: 1 999
Аз също ползвам от време на време тази помпа и съм много доволна. Като почваш да се цедиш я подсушавай добре, в случай че не е изсъхнала от предишното измиване. Също така гледай да направиш добър вакум иначе няма да можеш нищо да изцедиш или ще се измъчиш. В началото и аз имах проблем с нея, но и хванах цаката! 

# 5
  • София
  • Мнения: 2 679
И на мен ми бяха дали такава в родилния дом, при това малко ползвана, но уви трудно правеше вакуум и общо взето и аз не се справях.
Сега, ако ми се наложи, ползвам на Авент и с нея направо заобичах цеденето.

# 6
  • Мнения: 7 640
помпата тип спринцовка има много драстичен вакуум. С Чико помпата се изцеждах много добре, но чак когато тръгвна кърмата и съм много доволна. Стерилизирах я в МВ и пр. Да не би да не я е сглобила добре?

# 7
  • София
  • Мнения: 293
...
 Да не би да не я е сглобила добре?

Сглобена е както трябва, но не прави хубав вакуум. Както и да е, главоболията свършиха. Вече си има помпа Avent  Laughing

Благодаря на всички ви за отговорите  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт