Ама ми е сладурка!!

  • 798
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
 Моята 3 годишна щерка ме убива с лафове- вчера госпожата ми разказва , че в градината момченце донесло играчка- Дарт Вейдър и Стеди цял ден "му пайла чай, стото много кашля и го боли гъйлото"/той нали диша като компресор/,  вечерта баща й я пита "виждала ли си ми телефона" а тя му отговаря - Ми фана къйа без мотика!  Shocked Grinning  А имаме една съседка, която ходи с едни кокове големи, тип "руска матрона" и като я засякохме пред входа, малката й каза: "Свали го това гнездо от главата си, искам да видя пилетата в него"  Embarassed.... И все едни такива ги забива...

# 1
  • Мнения: 1 210
Наистина. Толкова са прями, че могат да те закопаят Simple Smile))

# 2
  • Мнения: 463
Голям образ твойта щерка Joy,ама това с гнездото е направо върхът hahaha,а какво отговори комшийката?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Хахаха! Много е сладка, наистина! Това за Вейдър -  Joy

# 4
  • Мнения: 742
Голям образ твойта щерка Joy,ама това с гнездото е направо върхът hahaha,а какво отговори комшийката?

нищо... погледна ме с поглед тип  " тия деца нямат никаво възпитание и майките им са виновни, само по кафетата висят, а ние едно време как гледахме деца!!"

# 5
  • Мнения: 2 332
Голям образ твойта щерка Joy,ама това с гнездото е направо върхът hahaha,а какво отговори комшийката?

нищо... погледна ме с поглед тип  " тия деца нямат никаво възпитание и майките им са виновни, само по кафетата висят, а ние едно време как гледахме деца!!"
Много ги кльопам тия погледи...
Много сладки приказки, да ти е жива и здрава!

Общи условия

Активация на акаунт