Татковците и разходките

  • 2 875
  • 50
  •   1
Отговори
Интересно ми е при вас как , защото нашият татко хич не обича разходките . А когато аз  разхождам малкият  забелязвам доста татковци  с децата си .С триста зора го изнудвам да излезе да го разходи 1 - 2 часа , защото в общи линии , това ми е почивката ( нашите баби изобщо не помагат в гледането на детето ! ) . Приемам предложения как да го накарам да го разхожда повече , а не както досега - 1 път в седмицата . newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 421
  Много трудно. В събота и неделя когато е вкъщи и искам да се разхождаме, той мрънка, че е изморен и иска до почива(разбирай лежи и гледа филм или спи).
  Много ми беше гадно, че все бях сама с количката и постоянно му натяквах, че хората никога не са ни виждали заедно да си разходим децата .
  Ами.......не успях да го накарам.........сега децата са по-порастнали и те вече успяват да го изнудят, да излезе на разходка.
  Нашият тати хич не ги обича разходките. Ако отидем някъде в парк-добре е да има пейка или заведение Wink

# 2
  • Мнения: 51
И ние сме така, не помня откога не сме излизали заедно на разходка. Също бях сама с количката. Когато почива винаги е "изморен" и се отдава на активна почивка - търкаляне в леглото, спане, гледане на филми. Вече дори и не го питам дали ще излезе с нас, защото знам какъв ще е отговора - уморен, мрази разходките и т.н.

# 3
  • Мнения: 8 505
През седмицата е на работа до късно.В събота и неделя се разхождаме тримата.

# 4
  • Мнения: 1 014
Нашият тактко, ще ми се разсърди ако излезна сама с Ники на разходка. Той пък е другата крайност. Иска той да бута количката, понякога сме се карали за това. Но пък не мога да го накарам сам да излезне на разходка, иска все да е с мен. Понякога искам да остана сама вкъщи и да си свърша някоя работа.

# 5
  • Мнения: 3 569
Мога по цял ден само това да правя. По-приятно ми е като сме тримата обаче. Ако съм само с шушунката ми е малко скучно. Щото е малка още, не за друго.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 788
О, нашия татко няма равен в това отношение!

Разхожда детето колкото и аз, особено през почивните дни.

# 7
Това е тема за чудо и приказ, особено ако е съчетана от хубаво време, цена няма.
Аз лично много обичах да се разхождам сам с количката и оставях жена ми да си почива ама ...
Какви млади майки се разхождаха из парка!!! Имаше запознанства, беше супер!!! Има ги и сега, ама хлапето порасна.
Та които има възможност да я използва, че всичко е довреме!

# 8
Вие мъжете сте непоправими - извличате облаги от всяка ситуация  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Един колега на мъжа ми искаше да вземе някой ден детето ни и да я разходи из парка - така смяташе че ще привлече погледите на много жени (той е ерген, който си търси свястна приятелка), които ще си помислят "ах, какъв готин татко, разхожда си детето, бравос!"  Mr. Green

# 10
Така както изпращаме с удоволствие съпрузите си на разходка с децата , като нищо могат да ни изненадат с нова булка !

# 11
  • Мнения: 5 183
Нашият тати е на периоди, но общо взето оби4а да разхожда сина си. Аз не съм много възхитена от подхода и идеите му, но все пак ... се опитвам да не потушавам ентусиазма му.
Извежда го и го забавлява, но е способен да го заведе на брега на океана да си играят и бягат в най-големия ветрилник приве4ер, в резултат на което му теква сопола веднага... или забравя да го заведе да се изпишка и нашия стиска до дома ... забравя да му събли4а якето, ако влязат в някой закрит търговски център, а Томи много се поти и после излизат, лъхва го вятъра и е готов настинал....
Мъже ... не се сещат понякога ... аз все се карам, но гледам да не прекалявам, та да не му убия мераците:)

# 12
  • Мнения: 1 999
Нашият татко обича да се разхожда със София и ако го помоля няма да има нищо против, стига да е свободен разбира се! Heart Eyes Виждала съм един-двама татковци с количка в нашата градинка, но като цяло са повече мамите. Thinking 

# 13
  • Мнения: 2 672
нашият татко много обича разходки с мъника , особено да го води на кафенце , докато аз си дремвам. Sunglasses
А аз обичам тримата да си ходим навсякъде Wink

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мъжа ми обича
Аз мразя
Потърси в клюкарника да видиш колко майки мразят да излизат - защо пък мъжете да обичат?
Така, че ние с мъжа ти можем да си седим в къщи на ком-па, а вие с моя да ходите по градинките... Кво ще кажеш Wink

Общи условия

Активация на акаунт