С какво се занимават и спортуват ли децата ни ?

  • 866
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 435
Момичета , как децата ви си изразходват енергията ?
Аз искам да запиша на плуване или на танци моето две годишно момиченце , но където до сега съм питала все ги искат по-големи .
Даже и на програмата за театри е оказано за колко годишни деца е постановката. Дайте идеи  Praynig
Вие как се забавлявате ?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Да, толкова малки никъде не ги взимат за занимания. И за това си има куп причини.

Моята от тригодишна я записах на танци. Но като извънкласна форма към ДГ. Като стана на 5 вече я записах на художествена гимнастика. По спортните клубове деца под 5 години тук не взимат. Правят изключения, но много трудно. Синът ми искахме миналата година да го запишем на бойни изкуства, но на 4 не го искаха. От миналата година ходи на бойни, но пак към ДГ. От тази година е на бойни изкуства и спортни танци, като той си избра второто. Аз не бих го записала. От догодина ми се иска да го пусна на плуване, намерих къде и по принцип съм се уговорила, но засега изчаквам и аз не знам какво. С баща му нещо не можем да се разберем.

Но на две годинки никъде нито съм искала, нито съм търсила да ги записвам.

# 2
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Синът ми в детската градина ходеше на бойни изкуства, сам си го избра, но после и сам се отказа - той по принцип е по-спокоен и няма чак толкова излишна енергия за изразходване като други по-активни деца Simple Smile, но сега на мен ми се иска да го запиша на плуване, понеже развива хармонично тялото. Dara, къде си решила да запишеш твоя син - видях, че сме от един град, та затова питам, пък и сигурно повече от мен си проучила възможностите. Отговори ми на лични, ако искаш.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 262
И аз исках да запиша моето момченце на плуване, но не го искат на 3, можело от 4 да го вземат, исках в градината на народни танци, но госпожите ни се подиграха, че били малки и можело ама второто полугодие, знам ли и аз защо се подчиних на това, може би трябваше да си говоря директно с учителката, която ги занимава. И аз като вас съм си наумила да го занимавам с нещо. защото енергия има за трима.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 723
Имах желание миналата зима да запиша Дияна на ски училище, но се оказа малка. След това започна да ходи на латино танци в градината. Тази година ходи и на плуване (пак в градината).

# 5
  • Мнения: 435
Аз намерих  школа по балет  за малки деца (2-3 год) , но още не сме отишли да видим за какво точно става въпрос . Днес ходихме в читалището до блока и се уговорихме с момичето което води спортни танци , че щом не им пречи може да ходи . Там ги учи да се въртят ,  да тропат с пръчици в такта на музиката , да правят разни движения с ръчички , а за почивка оцветяват картинки . Яна беше много вчепетлена и щастлива . Заниманията са два пъти седмично и струва 20лв. , а балетната школа на Маша Илиева е 7лв на урок или 40 на месец.

Общи условия

Активация на акаунт