Купувате ли дрехи втора употреба?

  • 51 982
  • 198
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6
купувам и за себе си и за малкия!Такива находки имам,че скоро няма да се откажа от тези магазини Simple Smile

# 151
  • Варна
  • Мнения: 37
 Аз също имам дрехи закупени от магазините втора употреба, вярно е че много рядко си харесвам нещо, но всяка една закупена дреха от там е със страхотно качество.

# 152
  • Мнения: 157
Превърнало ми се е в хоби, намирам прекрасни дрешки.....

Преди малко повече от две години открих тези магазини. Дотогава мислех като няколкото дами тук, че не е за мен това, че не съм някоя беднячка и втора ръка човек, че да влизам в такъв магазин....
Свещена простота. След като, под влиянието на позната, се сдобих с прекрасни неща, вече мнението ми беше коренно различно, но тези магазини бяха в по-големите градове, а аз живея в много малък.
Вече половината форум сигурно знае какво направих - открих си магазин  Grinning
Миналата седмица мъжът ми сериозно и отговорно ми заяви, че въпреки, че имам добри доходи от магазина, ще ми спре забавлението, ако не престана да се затрупвам с дрехи  Joy Сигурно съм ненормална, ама като съм ядосана или уморена от работата ми (имам професия, свърана с доста нерви и отговорности) се затварям в склада и започвам да подготвям дрехи за магазина, дори и да съм заредила преди час. Има невероятни дрехи, при това рядко се срещат еднакви.
Обичам да ходя по такива магазини и като пътуваме не пропускам да вляза и пазарувам в такъв.

# 153
  • Мнения: 590
Заканила съм се от доста време да посетя и да разгледам, ама от липса на време поръчвам от интернет или набелязвам нещо точно, отивам взимам го и се приключва  Mr. Green
Та ще пиша...  Peace

# 154
  • Мнения: 30
 Не си мислих, че ще вляза във такъв магазин и най-малкото да си купя нещо. Направих го и си взех няколко блузи.  Аз също си мислих, че това е долнопробно и е под нивото ми, но само в България мислим по-този глупав начин. Богатите си взимат дрехи втора употреба, макар, че имат пари. : ) Един мой приятел, което семейството си има страхотни възможности, си взима дрехи втора употреба и всичко марково. Наскоро се изкефи , че си е взел яке, за 2 лева. А якенцето е супер ; )

# 155
  • Мнения: 64
Не никога не съм си купувала дрехи втора употреба, и не бих го правила и занапред. Simple Smile

# 156
  • София
  • Мнения: 0
Ей всички се фукат с находки.. ама къде са тия магазини.. освен в младост, няма ли някъде в центъра. Преди време имаше 2 много хубави големи магазина- единия на Раковска до Славейков и един до халите, ама отдавна ги няма и сега вече нямам никаква представа къде са хубавите големи магазини за втора употреба, честно казано малките квартални магазинчета не ме кефят.

# 157
  • Мнения: 106
Редовно посещавам магазин Фреа в Пловдив.Има много хубави неща.Сега правят разпродажба и има много блузки по 99ст. и други по 2.99.
Видях ,че са открили нов магазин за дрехи втора употреба внос от Англия на бул. 6 септември.Ще го посетя тази седмица.
Искам да попитам в Пловдив има ли магазин Мания ,Шик-шик и Зиг-заг?

# 158
  • Мнения: 1
Пазарувам от дрехи втора употреба повече от 20 години и това не ме притеснява ни най малко, доволна съм и от качество и от цени, но за жалост през последните години видимо се вижда промяна в потреблението и на европейците по малко нови дрехи се срещат , повече носени и захабени, но старите "кучета " си знаем местата и пак успяваме да се уредим с перфектни дрехи за малко пари  и супер качество Laughing

# 159
  • Мнения: 106
Пазарувам от дрехи втора употреба повече от 20 години и това не ме притеснява ни най малко, доволна съм и от качество и от цени, но за жалост през последните години видимо се вижда промяна в потреблението и на европейците по малко нови дрехи се срещат , повече носени и захабени, но старите "кучета " си знаем местата и пак успяваме да се уредим с перфектни дрехи за малко пари  и супер качество Laughing
Така е.Как една дреха не ми се разпъна или сви ,не избеля.Всичко си стои ,като ново.
И все маркови неща намирам.Наскоро се сдобих с пуловер NEXT за 0.99ст.

# 160
  • Мнения: 1
Купувам и за мен и за малката,но рядко.Имам наблюдения,че дрехите които и купувам от 2-рата са по хубави и качествени от тези които и купувам чисто нови...всичките ни дрехи втора ръка са маркови и на без пари Crazy Изпирам ги и айдееее Peace

Да така е. Аз понякога също купувам от такива магазини дрехи с цени и да Ви кажа по-дълго време ги нося без да поддадът, отколкото като си купя от друг магазин редовна дреха. Има наистина качествени попадения на няколко фирми - сесил, тсм.....

# 161
  • Мнения: 1 520
Да, влизам от време на време в такива магазини, разглеждам и ако си харесам нещо - си го купувам.
Имам доста добри попадения. Последния път си купих едни дънки за по-малко от един лев (0,95 лв.) - харесаха ми от пръв поглед, бяха като нови, не им личеше, че са носени.

Дрехите - и първа, и втора употреба, по принцип бързо омръзват. Е, има и изключения де.
Хубавото на дрехите втора употреба е, че дори да ми омръзне да нося нещо, просто го зарязвам, защото знам, че не съм похарчила за него почти нищо Whistling

# 162
  • Мнения: X
Да се включа и аз тук ! Peace
От години купувам от тези магазини. Различни неща-каквото ми хареса..Наистина в зората беше по-заредено-носеха по-хубави неща, а и не беше толкова популярно тук.
Изобщо не ми пука откъде е купено-въпроса е качеството. И на мен почти всички дрехи за работа и за в къщи са ми маркови, а вземани за стотинки и левчета.
Немират се нови,модерни ,хубави дрехи и обувки. А за домакинските неща...думи нямам. Такива покривки, сатенени чаршафи, салфетки имам, че..
А за финансовата страна пък да не говорим!! Оттук спестявам за хубави и скъпи обувки или някое палто.

# 163
  • Мнения: 106
А къде в Пловдив се продават обувки ВУ?
Искам да разгледам ,но не знам дали ще си купя.Мислех ,че е забранено Shocked

# 164
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Да до нас има страхотен магазин.

Общи условия

Активация на акаунт