Колко време ще плаче

  • 451
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 955
Днес малкото ми бебе беше на изследване и му сложиха упойка към 11 часа и досега плаче непрестанно. Моля ви кажете нормално ли е. Ще се побъркам ..........

# 1
  • София
  • Мнения: 748
каква упойка?дай повече информация!

# 2
  • Мнения: 5 228
Аз бих се обадила на лекар. Може да няма нищо, да е нормално след по-различни преживявания и т.н., но все пак се консултирай.

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами незнам,но според мен е редно да се обадиш на лекаря.

# 4
  • Мнения: 955
Звънях в болницата и сестрата ми каза, че при всяко бебе е различно. Ходи разбери това трябва да ме успокои или не. Въпроса ми беше, ако някоя от вас е преживяла този кошмар да ми сподели колко време след това бебето не е в кондиция. Давам й много вода и може би трябва да пренощува и просто да мине известно време за да се възстанови организма?

# 5
  • Мнения: 24
От упойките по принцип децата са сънливи, а не плачливи. Какво изследване е правено? Може би по скоро пачът е свързан с тово което му е правено или заради което е правено.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ами, тя е много мъничка  ooooh!
Не е ли трябвало да е под лекарски контрол, след като й е сложена упойка  ThinkingИли имаш предвид ваксина
Обаждай се на педиатъра ви, или на лекаря който й е слагал упойката! Наюркай ги, да ти обяснят какви са възможните реакции след такава манипулация  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт