Хитринки за всякакъв случай - 5

  • 122 835
  • 753
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 883
Супер-тема! Бях я изтървала, но пак се включвам.

# 346
  • у дома
  • Мнения: 965
Не знам дали въпросът ми е за тук - но не знам къде да го задам. Снощи по новините показаха уред за почистване на керамични плотове /като малка шпатулка беше/. Има ли някой идея от къде мога да купя такова нещо  newsm78

# 347
  • София
  • Мнения: 4 588
Не знам дали въпросът ми е за тук - но не знам къде да го задам. Снощи по новините показаха уред за почистване на керамични плотове /като малка шпатулка беше/. Има ли някой идея от къде мога да купя такова нещо  newsm78

И аз търся такава. Чувала съм, че в магазините за техника имало - Техномаркет, Технополис и пр., но аз лично не съм проверявала. Иначе има и в разни онлайн магазини, напр. тук и тук

# 348
  • Мнения: 1 981
Мисля, че ги има навсякъде, където има домакински пособия. Аз съм си купила от TCM! Peace

# 349
  • София
  • Мнения: 3 836
Аз пък търся отварачка за буркани - за тези с обикновените капачки. Някой да е виждал? Къде ли не търсих. Онази вечер отварях компот от праскови с нож, цялата се олях, че и кухненските шкафове... Все някъде трябва да има такива. Бих си купила дори на старо, от онези от соц-а.

# 350
  • Мнения: 9
мааалко сода бикарбонат в обувките изгонва всички миризми  Wink

# 351
  • Мнения: 1 072
Аз пък търся отварачка за буркани - за тези с обикновените капачки. Някой да е виждал? Къде ли не търсих. Онази вечер отварях компот от праскови с нож, цялата се олях, че и кухненските шкафове... Все някъде трябва да има такива. Бих си купила дори на старо, от онези от соц-а.
Аз пък нещо не се оправям със старите соц-отварячки. С нож рискувам да се осакатя, обаче със супена лъжица всичко е ок. Нямам проблеми не само с купешките буркани, но и с буркани, затваряни със старите затварячки за консерви, които стискат на много гъсто. Пробвай - поддава малко по малко и като завъртиш буркана и понапънеш на 3-4 мместа и се отваря Peace

# 352
  • Мнения: 2 133
Още по-лесно е като чукнеш капачка върху нещо твърдо - на терасата върху пода.

# 353
  • Мнения: 55
Ние със сестра ми пък сме спецове по отваряна на буркани с отверка - от тези плоските Simple Smile слагаш под ръба и врътваш малко и за секунди си готов без да оливаш  Wink

# 354
  • Мнения: 883
А шишетата отварям на касата на вратата - там, където влиза езичето за затваряне.

# 355
  • София
  • Мнения: 6 210
Шпатулка за керамични котлони съм купувала в Кауфланд. Незаменима е, ако сте домакиня като мен и често ви кипва манджата  Blush.

# 356
  • София
  • Мнения: 4 588
Шпатулка за керамични котлони съм купувала в Кауфланд. Незаменима е, ако сте домакиня като мен и често ви кипва манджата  Blush.

Точно като теб съм. Wink
Чудесно, че има в Кауфланд, който ми е доста наблизо. Тези дни ще проверя.

# 357
  • Мнения: 115
Шпатула за керамични плотове се продават в комплект с плота, ако не я е вдигнал някой от продавачите.Ама не са много добри, поне моята се счупи на 2-3 месец.Купих си от Кауфланд на промоция 2лв струваше  newsm78

# 358
  • Мнения: 65
Отварям капачки на буркани с помощта на супена лъжица.  Wink

# 359
  • Мнения: 65
Държа хляб на филийки във фризера, в случай, че останем без хляб. Пъхам ги направо в тостера.

Общи условия

Активация на акаунт