Възглавничка?

  • 529
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 407
Имаме възглавничка ,но незнма от кога бебо може да спи на нея?
Ники е на 5месеца и половина.

# 1
  • Мнения: 1 884
Ние спим на възглавничка от както се е родил. Естествено, възглавничката е по - скоро символична, нисичка и много мекичка.

# 2
  • Мнения: 3 537
Спи без възглавница Wink

# 3
  • Мнения: 2 000
Митко спеше без възглавница повече от година. После явно видя, че ние спим на възглавница и сам си вземаше, и замъкваше една възглавница в кошарата и си спеше на нея.

# 4
  • Мнения: 603
Ники все още спи без възглавница. Има си една в кошарата. Харесва си я, защото слагаме шарени калъвчци, но не спи върху нея. Мисля, че когато изпита необходимост сам ще си я сложи под главичката.

# 5
  • Мнения: 117
Моята дъщеря едва от около месец "спи на възглавница".Поставих го в кавички, защото рядко слага глава върху нея, както правим ние, възрастните. По често възглавницата е под корема и Grinning Колкото повече расте детето, толкова по подвижно става и силно се съмнявам, че ще употребяват възлавницата по предназначение  bouquet

# 6
  • Мнения: 8 769
Без възглавница. Потърси подобни теми с търсачката.

# 7
  • Мнения: 8 505
Копирам постинга си от друга тема:
Сложихме и възглавница няколко дни преди да навърши годинка.Тя смотаваше на топка одеалото и си слагаше главата върху него,затова решихме,че е време.

# 8
  • Мнения: 1 087
И дъщеря ми спи на възглавничка, когато стана на годинка. Не че тази, на която спи може да се нарече възглавница, но все пак има нещо под главата.  Laughing

# 9
  • Мнения: 7 821
Бебетата се раждат с обиколка на главата по-голяма от обиколката на гърдите, за това нямат нужда от възглавница. На консултациите ви мерят и двете обиколки, когато тази на гърдите стане равна и по-голяма тогава настъпва времето на възглавниците  Wink. Различно е при различните деца, питай педиатъра и следи двата размера.

# 10
  • Мнения: 2 407
Мерси за отговорите!

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Алекс спи от около 11 месец. Доста често главичката и е на възглавницата и мисля,че й е удобно. Рядко я намирам да й е под коремчето.
Но знам,че не е хубаво преди годинка да се слага на възглавница.
Аз като по малка й слагах една по скоро декоративна,но Алекс взе много да мърда-хвана ме страх че може да се задуши с нея и моментално я махнах.
Според мен,не бързай! GrinningТя все някога ще започне да спи на възглавница. Grinning

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
от годинката,а вече спи на голяма възглавница поради простата причина,че спи при нас Grinning

# 13
  • Мнения: 5 299
Ние спим на възглавничка от както се е родил. Естествено, възглавничката е по - скоро символична, нисичка и много мекичка.

Да и при мен така, ама не може да се нарече чак възглавница...(то е колкото да не се лигави по чаршафа, че да го сменям всеки ден)

Общи условия

Активация на акаунт