изгубих две деца

  • 8 325
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,

Искам да Ви разкажа моята история.През 1984 и през 1987г. Починаха и двете ми деца при раждане.Сега все още сме сами с моя съпруг..Много ми е тежко.Едното детеце почина от вътречерепен кръвоизлив,вследствие родова травма.А другото от аспирация на околоплодна вода.Не искам да обвинявам никого.Така май ми било писано.Много искам да имам дете...много...въпреки че съм на 40 години.

Ако  някой е преживял подобна загуба нека ми пише.

# 1
  • Мнения: 4 212
Мила Венена, прегръщам те силно, за да те утеша. Много болно ми стана, две деца........ Cry. Как намираш сили? Дано Господ те надари наведнъж с  две бебета съвсем скоро и да се върнат слън4евите дни в дома Ви. Съ4уствам ти и разбирам болката ти. spoko

# 2
  • Мнения: 311
Мила Венена, много мъчно ми стана като прочетох какво сте реживели със съпругът ти  Cry Надявам се да не сте се отчаяли и да продължавате с опитите за бебче ,колкото и да ви е трудно.Всички ние тук Ви прегръщаме силно и ще се молим Бог да дари както вас така и всички нас с колкото се може повече здрави бебета ,които да върнат усмивките на лицата ни.   Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 182
Съжалявам за загубата ти от цялото си сърце. Думите са излишни, а болката е ужасна. Не спирайте да опитвате за детенце, не спирайте да вярвате в доброто и щастието, не спирайте да се събуждате с мисълта за по-добър живот за вас двамата, не спирайте да мечтаете за едно сладко бебе. Годините нямат значение, любовта и надеждата са вашите съюзници сега.
Силно ви прегръщам и знай, че не си сама Hug

# 4
  • Мнения: 1 214
venena,понякога си мисля,че ние сме дошли на този свят за да изкупим грях.Защо Господ иначе ще ни отнеме най-прекрасното .............Може би ти вече си изкупила каквото е трябвало  и   скоро   къщата ти ще е огласена от детски смях .Искрено ти го пожелавам и те прегръщам   Hug 

# 5
  • Мнения: 464
Ох много съжелявам за загубата ви. Господи, колко мъка има по този свят. Защо Боже отнемаш невинни душички, защо?!??

Моля за всички малки душички!!!!!! Praynig Praynig Praynig

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ти си невероятно силна жена и имаш много любов за раздаване - възхищавам се на смелостта и силата ти и съм сигурна,че ще бъдат възнаградени един ден - когато отново съберете сили да си дадете шанс.
Имам колежка, която също е изгубила по един и същи начин при раждане първите си две деца - но след това има вече две големи слънца, момче и момиче. От сърце ти желая същото  bouquet

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Вярвам и аз, че някои неща са писани. Но също така вярвам, че след толкова много болка и то понесена така героически - без озлобяване и без лоши емоции, не може Господ да не ви прати утешение! ВЯрвам, че ще си имате детенце и възраста ти въобще не е проблем - моя позната на 42 забременя за първи път и въпреки много кг още преди да забременее и раждане в осми месец - роди нормално, въпреки предписване на секцио заради високо кръвно. А момченцето нямаше никакви проблеми. Бремеността й беше повече от лека - дори и гадене нямаше.
Вярвай в това, че лошото е вече зад гърба ви и от тук насетне - само сбъдване на мечтите ви! Много се надявам да ни пишеш хубава вест в най-скоро време! Не се предавай!

# 8
  • Мнения: 7 107
Венеса, не пожелавам и на най-лошия човек на тази земя да изпита това, с което те е срещнала съдбата. Cry
Вярвай силно, че когато една жена иска да стане майка, тя ще бъде майка Heart Eyes.
Не се притеснявай от възрастта си. При първия ми прием в Майчин дом до моето легло имаше 40-годишна жена, която имаше нормална бременност, но беше решила да заложи на по-сигурен вариант като остане през по-голямата част от бременността си в болницата близо до специалистите. Жената не беше от София. Не беше инвитро. Два-три месеца симулации.
През м. март тази година семейна позната си роди две момченца. Тя е на 44 г.
Не се отказвайте със съпруга ти.   bouquet
Пращам ти голяма и силна гушка. Hug

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 959
Венена, много съжалявам за загубата ти...Думите са слаби да опишат мъката.
Мисля, че трябва да опитате отново, годините ти не са толкова много, а щом имате още желания - има варианти.
След моята загуба гинекологът ми в София ми каза, че преди него майка му имала 3 мъртвородени деца, но не се отказала, и ето резултатът-един прекрасен човек Peace
И след толкова загуби на майка му, сега той спасява бебета Wink
Стискам ти палци, бъдете щастливи  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 029
Съжалявам за загубата ви... Cry
Вярвам и аз, че някои неща са писани. Но също така вярвам, че след толкова много болка и то понесена така героически - без озлобяване и без лоши емоции, не може Господ да не ви прати утешение! ВЯрвам, че ще си имате детенце и възраста ти въобще не е проблем.Вярвай в това, че лошото е вече зад гърба ви и от тук насетне - само сбъдване на мечтите ви! Много се надявам да ни пишеш хубава вест в най-скоро време! Не се предавай!
Дано скоро бъдете щастливи! Praynig

# 11
  • Мнения: 3 091
Искрено съжалявам и дълбоко ти съчувствам!!! Бъдете силни и не спирайте да се обичате!!! Пожелавам ви скоро да си имате дечица!!!

# 12
  • Мнения: 6
Мили хора,безкрайно  много благодаря на всички Вас за топлите думи.Чул Ви Господ-Бог.Дано...дано.Напоследък все заспивам  с тази мисъл.Много боли когато домът ти е пуст./Без детски смях и глъч/.До скоро пазех 2 детски одеялца,купувани с много обич.....преди много години.Занесох ги в черква.Помолих Господ-Бог,да ме дари с поне едничко детенце.


Вече ми е по-леко,когато знам че има хора които са съпричастни към болката ми.На всички Вас желая много късмет.И до нови срещи във форума.

# 13
  • Мнения: 112
Мила venena, страшно съжалявам за това което ви се е случило. Моето момиченце почина часове преди раждането. Болката ми е голяма, а пък твоята е двойно по-голяма. Пожелавам ти в най-скоро време да станеш мама. Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 2 849
Страшно много съжалявам за теб .Ти си една наистина много силна жена . Praynig PraynigДано скоро имаш едно здраво бебе ,което ще върне смисъла в живота ти .

Общи условия

Активация на акаунт