Препоръчвам ви балсама за коса SUNSILK

  • 4 013
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Купих си такъв балсам от лилава опаковка за изправящ косата ефект и съм супер доволна. Препоръчвам ви го. Понеже моята коса я горих с какво ли не и като я измия става такава плетка, че не може да си прекараш пръстите в нея, освен това е и гъста... като се намазах с този балсам, стана такава гладка и направо копринена. Подскача насам-натам - мечта! Пробвайте го, доволни ще останете. 3 лв. и нещо струва Peace.

# 1
  • Мнения: 6 315
 Tired Аз като го пробвах и косата ми стана на клечки, ужасни гадни клечки. Може да са го оправили, знам ли..

# 2
  • Мнения: 1 259
Аз сега използвам лилавата серия и изобщо не съм доволна от резултата. Sad
Косата ми стана една такава степана  ooooh!

# 3
  • на село
  • Мнения: 3 844
Аз ползвам този за обем / синия/, който е без измиване и съм доволна.
Сега мисля да си взема на Нивеа да видя той как е.

# 4
  • Мнения: 671
Аз ползвах на Нивея за обем и след мисец получих сърбеж и пърхот
После взех на Шаума и с него същото
 Последва синия на сънсилк  за обем- какъв ти обем даже напротив
Е от 2 семици ползвам Елсев за обем много съм доволна поне за сега

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
От Сънсилк и аз бях доволна. Минах през всички - за обем, за права коса, за къдрици (за тез буйни букли!)...но косата ми е здрава и по принцип непретенциозна...Та повечето неща й допадат...Личното ми мнение е, че Дов е по-добър балсам от Сънсилк, но и последния не е лош.

# 6
  • Мнения: 5 577
Аз ще препоръчам на "Малиция"  Peace

Супер е, в Русе струва към 3 лв.

Но ще пробвам и "Сънсилк".

# 7
И аз не съм доволна от сънсилк.Вярно 4е я прави мека но за изглаждането не е вярно

# 8
  • Мнения: 3 777
Да прави я мека и копринена за 1 ден, на другия вече е за миене, така я слепва.
Не съм доволна никак от последиците.

# 9
  • Мнения: 5 468
Да прави я мека и копринена за 1 ден, на другия вече е за миене, така я слепва.
Не съм доволна никак от последиците.
Миеш ли балсама или го оставяш на косата? Ако го оставяш, не вярвам да става хубаво, особено след ден, както казваш..., а ако го отмиваш, се чудя, що не става хубаво после... Аз го мия и съм доволна. И днес косата ми хвърчи, а не съм я мила. Може да е до косъм, знам ли... Така му се възхитих, че се учудих, като видях негативни мнения Thinking.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И аз си бях взела цялата лилава серия, шампоан, балсам с измиване и някакво тумбесто шише което е без измиване ама не помня точно какво му беше предназначението. По мое мнение тази серия е за по-гъсти коси, защото моята е много тънка и редичка, та ми слепва много гадно за главата след като се намажа и с трите продукта.

# 11
  • Мнения: 17 402
В момента ползвам балсама Susnsilk - за изтощена коса. Много  съм доволна.

# 12
  • Мнения: 5 241
И аз съм много доволна(поне за сега) от лилавия балсам на Сънсилк  Peace
Не вярвах като ми го препоръчаха, че ще ми изправи косата, но го купих  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 10 758
Ню, и според мен си зависи от косъма.На мен също не ми хареса.Сега ползвам на Елсев срещу накъсване на косъма и съм доволна.

# 14
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз през лятото ползвах оранжевия балсам без измиване. Наистина много ми допадна. Сега ще си купя и лилавия-да го пробвам!

Общи условия

Активация на акаунт