Да се похваля, а пък вие да не ми се смеете!

  • 3 659
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 769
Ох, как да кажа... Embarassed така оплесках работата с Lоgest-а, че вчера се оказа, че ще имаме пак бебе! Sunglasses  Вече съм в 6 г.с., като не помня изобщо нито дати на последна менструация, нито на предпоследна.... Embarassed  Embarassed  Embarassed Голям срам! Тези г.с. ми определи видеозона....така определихме и вероятния термин...... Имало вероятност от отлепване на мехурчето с ембриона (на всичкото отгоре Close ), та затова сега пия Но-шпа (за Магнерич и подобните било рано) и, разбира се, Неофолик... Признаци за бременност, естествено нямам, та мислех, че нещо хормонално съм опетлала с противозачатъчните...Ееех, а сега, живот и здраве, през Април, ще си имаме едно малко слънчице!
Татенцето ни много се радва, и пред него изобщо не стои въпроса дали да го задържим (пред мен също). За разлика от първия път (май тогава бе малко ошашкан) още от момента, в който му казах, започна да ми целува корема и да говори на малката зиготка вътре Grinning  Grinning
Хммммм,,.... сега ме затресоха едни съмнения и страхове...ама няма да ви обременявам с тях. Годините ми не са малко, а тъй като искам повечко дечица, трябва да действаме...пък като е станало не по план, здраве да е! Така е трябвало значи! Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 13 204
Браво бе Туфи... внимателно си чела листовката на Логест-а Laughing  Grinning  Grinning


Ха, честито!!!! Да ти е лека и безпроблемна бременността!
Не се притеснявай за годините... едва ли са ти толкоз много  Grinning
Хайде още веднъж лека и безаварийна!

П.С. Ама защо да не се смеем, няма да плачем, я... То тая новина си е за радост Grinning

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Браво, Туфи, новината е прекрасна!
И никакви черни мисли в главата!
Пожелавам ти лека бременност Grinning

# 3
  • Мнения: 7 821
Ами  Grinning  Grinning  Grinning  Честито, Туфи!
Желая ти спокойна бременност, леко раждане и още едно хубаво бебче!

# 4
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Браво, честито и от мен, трябва да кажеш на кандидат майчетата от другия форум как го постигаш това Confused . Желая ти леко бременеене Wink

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Че кой ще ти се смее  Rolling Eyes , то си  е за радост ! Grinning

Честито и лека бременност ! Sunglasses

Аз като забременях със щерката , сина беше на 1г. 2м , също беше супер случайно и неочаквано , но и за секунда не сме се замисляли ще го оставяме ли бебчето  Grinning .
Виждам , че и пред вас не стои такава дилема Grinning !

ЧЕСТИТО още веднъж ! Много хубава новина ! Sunglasses

# 6
  • Мнения: 8 769
Цитат на: milenazd
Браво, честито и от мен, трябва да кажеш на кандидат майчетата от другия форум как го постигаш това Confused . Желая ти леко бременеене Wink

Благодаря на всички за пожеланията!
Ами, аз нали затова помолих да не ми се смеете, че в разсеяността си забравях да пия хапченцата, после ми идваше леля ви Фло, аз пак почвах уж по схемата на листовката...и тя си отиваше и ......ама тъй като главата ми е бръмнала със 101 неща и нещо съм оплескала...пък и буйствахме с татенцето....и така се получи Rolling Eyes И съм толкова зле с ориентацията с овулацията, че явно и това не изчислих както трябва... Embarassed
А иначе се радвам, че ще имаме пак бебенце, и че разликата между двете деца ще е доста добра-2г и 2-3 месеца! Grinning

# 7
  • Мнения: 1 187
Честито! Пожелавам ти една лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно братче на малката чаровница!  Laughing  Всичко най-най хубаво и най-вече здраве за теб и твоето семейство! Grinning  Grinning  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 15 216
ТУФИ, чудесна новина!!!!! Честито и браво на вас! Така се прави!
Хич не си брой годините-ти ще родиш второ детенце на възрастта, на която аз родих първото си. Най-много да ти направят 1-2 изследвания повече. Всичко ще е наред!
Лека и щастлива бременност ти пожелавам!!!!!
Много се радвам за теб!

# 9
  • Мнения: 5 500
Честито, Туфи Sign Exclamation Страхотна новина Laughing Честито бъдещо сестриче или братче на Кейти и честито бъдещо второ бебе на тати Хави и ти пожелавам лека бременност и още по-леко раждане Laughing  Sign Exclamation

Пък на годините ти к`во им има, айде и аз съм на толкоз.

# 10
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Честито Туфи! Новината е страхотна!!! Леко бременеене ти пожелавам и напролет едно прекрасно бебче да си дундуркаш Grinning  Grinning  Grinning

# 11
  • Мнения: 3 634
Ейй Туфи!!!

ЧЕСТИТО ВИ, милички! И на татито, и на каката и на мама! Е все такива новини да има тука, желани и изненадващи! Браво на вас!

Лека бременност и много щастие!

# 12
  • Мнения: 3 634
Ейй Туфи!!!

ЧЕСТИТО ВИ, милички! И на татито, и на каката и на мама! Е все такива новини да има тука, желани и изненадващи! Браво на вас!

Лека бременност и много щастие!

# 13
  • Мнения: 4 414
Ехааааааааааааааааааа, страхотно !!!
БравоС, дет' се вика:wink: Simple SmileSimple Smile

Лека бременност!

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честитооооооооооооо( за 3-ти път пиша този постинг-дано вече се получи  Imp  Imp  Imp )
При така направения обстоен разбор на цифри, факти, дати и т.н съм почти сигурна, че ХАВИ е на път!
Леко бременеене и всичко хубаво на вашето прекрасно фемили!
Поздравления за очарователната разлика-наборе!  Wink  Wink  Wink
 Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
П.П:сложи си още една лентичка-pls!

Общи условия

Активация на акаунт