Доволни ли сте от Фризо З ?

  • 1 183
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 187
Това ми е въпроса ! Споделете и опита си със други марки мляко, ако имате такъв, за след годинката ! Интересуваме също, какво количество мляко приемат децата ви на ден! Благодаря   bouquet.


Уффф, че сухарски го написах, карай..... Crazy.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Малката, 1г. и 1. месец, го харесва. Има аромат на ванилия. Давам й сутрин по 240 мл вода + 4 лъжички мляко, става към 260 мл. И понякога вечер, но не всяка вечер, пак същото количество.

# 2
  • Мнения: 1 089
Ние все още си караме на Аптамил 3. Мисля да го давам още някой друг месец и после ще видим - или Нестле Джуниър или Фризо 3. Така, че мами казвайте мнения Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 713
Ние сме на Нестле-то след годинка. Преди това изпи 1 кутия на Фризо, ама не знам що се спрях на първото. На ден пие от 300 до 500гр.

# 4
  • Мнения: 4 187
Вери, според теб Нестле по добро ли е ? Рая от начало Фризо си го пиеше без проблем , но взе нещо да му се мръщи и то няколко дни след като купих кашонче от горепосоченото  Confused.

# 5
  • Мнения: 5 713
Нестле-то е пове4е на грамаж от Фризо-то и съответно малко по-евтино. Не, 4е Маги не го е харесвала, тя е добро прасенце, просто изпи една кутия и аз й го смених. Ина4е на Нестле-то не харесвам това, 4е много трудно се разтваря, дори и в гореща вода.

# 6
  • Мнения: X
Ина4е на Нестле-то не харесвам това, 4е много трудно се разтваря, дори и в гореща вода.

Пробвай да го разтваряш в по-хладка вода, колкото е по-гореща, толкова по-трудно се разтваря.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 295
И ние сме на Нестле за след годинка.Пие вечер по 210 гр..Забелязала съм,че колкото е по-топла(гореща)водата толкова повече на дъното на шишето остават топчета неразтворено мляко.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Алекс пие Фризо 3 и си го харесва. Следващата кутия ще е Нестле, за разнообразие. Пие 2 пъти на ден по 150г.

# 9
  • Мнения: 5 246
Аз давам на Йоан Фризо 3  Simple Smile
Понякога го пие (200 гр.), но в повечето случай му го правя сутрин с корнфлейкс,бисквити или плодове Simple Smile

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ние сме на Нестле-то след годинка. Преди това изпи 1 кутия на Фризо, ама не знам що се спрях на първото. На ден пие от 300 до 500гр.

И ние така...минахме от Фризо на Нестле, смешна причина, но мъжа ми пазарува бебешките неща и каза, че Нестле му се сторило едно такова шаренко, интересно  Crazy...пък и само него купували. Пък и малкия преди това нещо беше обявил бойкот на млякото, та добре му дойде промяната.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 181
И Стела пие фризо3,тъй като от самото начало сме си на тези млека.Пие по 210мл вечер и за още пита Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 2 271
Вери, според теб Нестле по добро ли е ? Рая от начало Фризо си го пиеше без проблем , но взе нещо да му се мръщи и то няколко дни след като купих кашонче от горепосоченото  Confused.
Star, виждам, че си от Варна,  а аз съм от София, но все пак кажи от къде купуваш  Friso на едро и на каква цена. Ние сме на Friso 2 все още, но тя цената май им е еднаква.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
И моята беба е на Aptamil 3 на 13, 5 месеца, не ми е удобна опаковката им и ми се иска да мина на нещо в кутия, в бебешкия магазин казаха че мога да давам Аптамил докато иска. Вие като минахте на мляко  след годинка изведнъж ли го направихте, свършва едната кутия и давате друго мляко ли? и нали уж не  било хубаво да сменят марките млека без причина или като вече са по големи децата не е проблем.

# 14
  • Мнения: 4 187
Вери, според теб Нестле по добро ли е ? Рая от начало Фризо си го пиеше без проблем , но взе нещо да му се мръщи и то няколко дни след като купих кашонче от горепосоченото  Confused.
Star, виждам, че си от Варна,  а аз съм от София, но все пак кажи от къде купуваш  Friso на едро и на каква цена. Ние сме на Friso 2 все още, но тя цената май им е еднаква.

Купувам Фризо 3 , както и всичо друго необходимо, от една Борса на пазара, ВЕСЕЛА 33 ( за номера не съм сигурна), там цената за кутия е 6лв, а доскоро е била 5.75лв. също така забелязвам разлика до 1 лв, че и повече в цените на другите продукти! Но все пак това са едрови цени.

Общи условия

Активация на акаунт