пак за жълтъка

  • 541
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 523
да питам все пак Laughing
значи, дани  яде почти всеки ден (да не кажа всеки ден) местни пюрета и нещо се пропускам да му давам жълтък, (нали те се дават със зеленчуково пюре) та се чудех - проблем ли е че не му давам newsm78 той не си ли набавя нужното от месото? Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 427
На мен ми каза педито да продължавам.Давам обаче като се сетя в 10.30 с попарата.

# 2
  • Мнения: 5 370
Аз още не съм дала - сега вече смятам да почна,ама се бях пощурила по едно време дали не ми прави алергични реакции,не към жълтъка конкретно.

# 3
  • Мнения: 5 299
Аз давах няколко пъти (2-3) и ми писна. Не съм давала и май няма да давам, докато не почне сама да си яде яйца Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз давах няколко пъти (2-3) и ми писна.
Уф и аз така, нали все сме навън, не успявам да го сваря Blush, та веднъж на 2-3 седмици се случва да дам. Сега зимата ще зачестя. Laughing Няма проблем според мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 750
И аз се отплесвам и не давам! Embarassed Embarassed Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 089
Ами мами, аз досега не бях давала жълътъка Тука преди седмица и дадох но от тогава пак не съм давала. но пък ядем всеки ден месо. проблеми нямаме. Изледванията на годинката й бяха супер - хемоглобин 129

# 7
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Аз лично гледах да и го давам редовно, но сигурно съм пропускала, няма начин да не съм. Но пък една приятелка въобще не даваше на нейната, защото не знам как, ама усещаше жълтъка в пюрето и не искаше да го яде. Така че едва ли да има проблем.

# 8
  • Мнения: 1 613
И аз все забравям. Давам, но много рядко.

# 9
  • Мнения: 514
Аз му давам през ден със зеленчуковите манджи (не искаме да ядем вече бебешка храна Wink). Но ако всеки ден даваш месо мисля че няма проблем ако не даваш жълтък.

# 10
  • Мнения: 8 505
Когато и давам супа (пилешка например),слагам и жълтък в нея,и без това месото не е кой знае колко.Ако е нещо с повече месо-не.

Общи условия

Активация на акаунт