Раждане в Окръжна болница - за и против?

  • 3 855
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Ще съм благодарна на всички, които могат да дадат мнение, благодаря   ooooh!

# 1
  • Мнения: 539
Напиши в търсачката Окръжна болница София и ще ти излязат темите, в които се споменава, самата аз наскоро ги преглеждах. Peace

Ето извадих ти две:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=37566.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50197.0

 Grinning

# 2
  • Мнения: 112
Аз съм твърдо ЗА Окръжна б-ца.Моят фаворит там е д-р Ж екова-СТРАХОТЕН ПРОФЕСИОНАЛИСТ  И ЧОВЕК.Ако нещо конкретно те интересува питай насреща съм.

# 3
  • Мнения: 210
Blagodaria za otziv4ivostta, shte se vazpolzvam Simple Smile
Imash poznata, koiato e razdala pri neia ili ti samata si / shte radash?
Koga? Normalno ili sekcio?
S predvaritelna ugovorka ili bez?  ooooh!

Leleee, zaliah te s poroj ot vaprosi   Blush Izviniavam se i blagodaria

# 4
  • Мнения: 210
Predishnoto mi pisanie beshe za Galiakm,
a na Vally sushto 10x - za linkovete

Vally , a ti reshi li ve4e za Okruzna ili se kolebaesh???  newsm78

# 5
  • Мнения: 112
Привет отново и от мен.
При д-р Жекова родих през януари тази година.Заведе ме при нея моя приятелка,която очакваше бебето си един мисец преди мен.Когато за пръв път се видях с д-р Жекова вече бях в осмия месец.Бях малко притеснена тъй,като отидох доста късно.Обратно на очакванията ми докторката ме прие много мило и без излишни приказки ми каза кога отново трябва да отида при нея.След първите няколко срещи честно казано все още се колебаех дали да раждам там.През декември,когато моята приятелка роди и ми разказа за отношението,вниманието,условията,които са и предложили аз вече реших,че това ще е моята болница.
Това беше третото ми раждане и повярвай ми мога да направя съпоставката.Предишните два пъти съм раждала в МА.
Родих нормално,за трети път с епизиотомия,но тази която ми направи д-р Жекова няма нищо общо с предишните две.Цялата шийка се беше разкъсала,но благодарение на професионалезма на моята докторка аз се чувствах много добре.Два часа след раждането аз си обух бельо,за което не можех да помисля предишните пъти.Условиятя в отделението са чудесни-самостоятелен санитарен възел, чистота,телевизор/не че много се сещахме за него/.БЕБЕТАТА в зависимост от състоянието на родилката са или при нея или в неонатологията.
Всеки ден в стаята идваше рехабилитатор и ни правеше дихателни упражнения за по-бързо зарастване на раните.Правеха ни нагревки за да може по-бързо да ти дойде кърмата.ОТ ТЕЗИ ПО-ГОЛЕМИ ЕКСТРИ ЗДРАВЕ МУ КАЖИ.Ето за това избрах ОКРЪЖНА Б-ЦА И Д-Р ЖЕКОВА.БЛАГОДАРЯ И ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ЗА ВСИЧКО КОЕТО НАПРАВИ ЗА МЕН.ОБИЧАМ ВИ Д-Р ЖЕКОВА.

Ако това най-велико изживяване ти предстои и на теб -УСПЕХ

# 6
  • Мнения: 210
Privet, Galiakm, blagodaria za otgovora! Strahotno e, 4e govorish ot li4en opit Simple Smile

Beboka triabva da se poiavi v kraia na January (+ -) Grinning  Praynig
Po otnoshenie na dr Jekova, ot tova, koeto pi6e6 ostavam s vpe4atlenieto, 4e ti si ia "izbrala" (pone taka se nari4a uslugata v Tina Kirkova). S drugi dumi, tia te e proslediavala sled 8-mia mes i ste imali ugovorka za rajdaneto? Pravilno li sam te razbrala?
A kak stoi finansovo vaprosa - ima li niakakvi reglamentirani taksi (osven VIP-a, 30 lv)? Ima li niakakva vazmoznost da mi predostavish telefon za vrazka s doktorkata?

Mojesh da mi pi6e6 na i li4ni, ako precenish 4e e po-umestno    newsm78
Blagodaria otnovo  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 703
И аз съм ЗА Окръжна и Д-р Жекова. Родих там май месец- раждането ми беше "по учебник", аз бях страшно доволна от нея, тя от мен Laughing Започнахме в 8, в 10.20- напъни, в 10.50 моя ангел изплака. Епизиотомията ми беше такава, че после никой не можеше да повярва, че съм шита. На следващия ден сядах на ръба на леглото, а още на същия ден ходих и сядах без проблеми.
Раждането, Жекова и акушерката ми Лекарска бяха супер. Имам малки забележки към акушерките след това, но са незначителни.
Успех!

# 8
momicheta, a kakvo tryabvashe da si nosite za ragdaneto v Okragna bolnitza?

# 9
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Аз си носих 3 бр. нощници, чехли и джапанки (защото няма как като се миеш да останат сухи), термометър, памперси, мокри кърпи, лигнин (ползвах го за салфетки, т. хартия, да забърша нещо), превръзки, бельо, елече.
На вратата на родилното имаше списък, аз това се сещам в момента.
Аз случайно попаднах на Жекова. Отидох без всякакви уговорки. Доволна съм.

# 10
  • Мнения: 210
Чувствам се окуражена, момичета  Hug

# 11
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Още един глас - твърдо ЗА Grinning
Раждах без уговорка с лекар (на раждането ми се падна Димитров - единствения,който не бях виждала за всичките си престои там Mr. Green), лежала съм 4 пъти през бременността в болницата и съм невероятно доволна от всичко (и аз мога да съпоставям,първия път раждах отново без уговорки в МД и макар че не бях недоволна и оттам,разликата беше много голяма).

# 12
  • Мнения: 110
Здравейте, преди две седмици родих в Окръжна болница. Много сам доволна от д-р Жекова и акушерка Лекарска. Те са медицински служители с висок професионализам и човечност. Раждането ми мина перфектно и без проблемнно. Много благодаря на екипа за това.

Общи условия

Активация на акаунт