странични ефекти при бромховаксом

  • 8 457
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Започнахме да пием по препоръка на GP-то Бронховаксом но след 3-4 дена му намаля апетита даже една вечер имаше болки в корема и повърна .Не яде почти нищо .Не съм сигурна дали това е от Бронховаксона или от нещо друго .
Мисля че ефект от него може  да има (т.е.да го пази от болести )но ако няма да яде незнам какво да правя.
Какво да направя мога ли да го давам след хранене или да го спра остават  ни само 2 хапчета .Но нямаме никакви сополи ,а преди почти винаги беше сополив

Последна редакция: нд, 06 ное 2005, 21:50 от Godzilla

# 1
  • Мнения: 1 708
Щом са ти останали само две хапчета давай го по време на ядене.Мисля че няма проблем.Нр го спирай.Аз три години давах на дъщеря си и бях много доволна, въпреки че съм го забравяла и съм го давала след храна някой път през ден. Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 220
 Sisik,  прочети в  упътването за странични ефекти и се консултирай с лекаря! Когато моят син взимаше не сме имали проблеми, може да е съвпадение.

# 3
Синът ми вече пи 2 от 3те дози,но не сме имали проблеми.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Не сме имали никакви проблеми.
Не ще да е от Бронховаксома, друго ще да е.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Я и аз да си кажа, от 3 години го пием и аз и детето и до сега странични ефекти не е имало. Познавам и доста други майки, които го дават на децата си и при тях проблеми няма, да не ви е хванал някой вирус, който да е съвпаднал просто с приема на бронховаксома?

# 6
  • sofia
  • Мнения: 1 426
И при Алекс не забелязвам странични ефекти. Пил го е 2 мес. декември ще е третият.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
3г. съм го давала на щерката и пролет и есен -> нямам наблюдения да е станала още по-злояда. То и няма накъде де  Crossing Arms
Сега го давам на сина -> нямам наблюдение да има страничен ефект  Stop

# 8
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
И аз не съм наблюдавала странични ефекти. Апетитът също не намаля!
Вероятно имате друг здравословен проблем или непоносимост към препарата newsm78

# 9
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз знам, че всички ваксини се приемат на гладно.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
 И аз давам Бронховаксом и на двамата и няма никакви странични ефекти. Може да е нещо друго и да е съвпаднало с приема на Бронховаксом.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
По принцип бромховаксом се дава 1 час преди ядене. Доколкото си спомням в листовата нямаше описани странични ефекти. Марти го пие четвърта година и определено няма странични ефекти, особено пък от тези, които описаш. Най-вероятно се касае за нещо друго.

# 12
  • все тук
  • Мнения: 1 716
И аз не съм забелязала страничен ефект - пети месец изкара, остава още една доза сега от 20-ти ноември. Като че ли наистина проблемите ви ще са от нещо друго.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Силви също пие Бронховаксом на гладно и капки Ехинацея. Давам го с кисело мляко или компот. Така не дразни стомаха. Не си е изгубила апетита. Никога не е повръщала от него.

# 14
  • Мнения: 102
Много ви благодаря момичета сигурно е от друго .Така или иначе сега свършихме с първия прием .Другия месец пак ще го почнем и ако има нещо ще го спрем.
Дано да не е от него .

Общи условия

Активация на акаунт