Пак за цикъла :(

  • 435
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Знам, че има много такива теми, но въпрос като моя не открих.
Та значи, имам цикъл от самото начало и ми идва редовно. Обаче от 2 седмици ми закъснява и след два отрицателни теста се допитвам до вас. Може ли да ми закъснява, защото съм заместила 2 кърмения и хормоните са се побъркали? Или, може ли теста да е невалиден, заради кърменето newsm78 И нормално ли е да се притеснявам, след отрицателните тестове? То е ясно, че ще отида на лекар, но да ви питам и вас. Притеснявам се не толкова от закъснението, защото по принцип съм с нередовен цикъл, а това, че няколко пъти ми става лошо, точно както когато бях бременна ooooh!

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
От това,че си заместила 2 кърмения, не може да ти закъснява - напротив, би трябвало да почне да ти идва (ако не ти беше възстановен цикъла), защото стават големи паузи. Не знам дали кърменето може да обърка ЧХГ, който се отчита от тестовете за бременност newsm78 - но е възможно да му влияе.
Но не се шашкай предварително - и на мен редовно ми се вие свят и на моменти ми прилошава както при бременност, но аз съм вече критично кльощава и ако забравя да пия достатъчно вода или забавя някое ядене, съм на предела - може и при теб такива неща да са били причината.
Ако имаш съмнения, че може нещо да е станало - тичай да те видят на ехограф, няма как да разбереш иначе. Пожелавам ти резултатът да е каквото ще ти създаде най-малко проблеми Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Джуджанка, за доста отрицателни тестове, превърнали се в бебета съм чувала ConfusedТака че бягай на дофтор.Стискаме палци!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
Ужас! Хич не ме успокоихте, а така ми се искаше  Simple Smile Тези дни ще отида на лекар и ще пиша как е минало. Дано е фалшива тревога, че иначе лошо ми се пише. Баси каръка съм. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт