нова седмица /7-14/ - нов късмет!

  • 4 982
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 414
айде да е на късмет! само добри новини и много здраве!

# 1
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ех, Агнешка ме изпревари с новата тема  Grinning.
Много здраве и късмет и от нас и все такова слънчево и топличко време!

# 2
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Здравейте мами, оздравяха ли децата?
аз успях да поспя малко в неделя и сега съм на линия

Искрице, извинявай, бях се заринала с работа, искам да ви видя и искам да и гостувате в предаването на 14.11
ама не мога да хвана нито един телефон включен Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 520
Здравейте, мами. Миналатаседмица само четох и не смогнах нищо да напиша. Бях си дала почивка, че тъкмо предадох дипломето та не се приближавах много до компютъра. Другата седмица да стискате палци, че ми е защитата.
На гимнастика си ходим, сега имаме и електростимуалции. След тия 10 дни ни обещават малко отпуска, до следващото направление. Дано да е хубаво времето та да можем повече да се разхождаме, да усетим пълноценно що е почивка.
Пращам ви поздрави на всички.

И да питам Агнешка, миналата седмица да сте били в болницата. Едно момиченце до асансьора на първия етаж много ми заприлича на Ния, ядеше мляко с ориз. Аз чух че така я викна мамата, и викам на глас "Това да не би да е Агнешка", а тя казва "Не е." И един мъж до нея вика: "Мляко с ориз е.". ГолЕм цирк сме били. Добре че само ние си се чувахме.
Та я кажи сега ти ли си била или си е било чисто припознаване. В малката, де. Че и сега като й гледам снимката много ми прилича, бре.
Мале, изкукуригвам вече. Айде, да мине и защитата та да съм висша откачалка вече. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 414
И да питам Агнешка, миналата седмица да сте били в болницата. Едно момиченце до асансьора на първия етаж много ми заприлича на Ния, ядеше мляко с ориз. Аз чух че така я викна мамата, и викам на глас "Това да не би да е Агнешка", а тя казва "Не е." И един мъж до нея вика: "Мляко с ориз е.". ГолЕм цирк сме били. Добре че само ние си се чувахме.
Та я кажи сега ти ли си била или си е било чисто припознаване. В малката, де. Че и сега като й гледам снимката много ми прилича, бре.
много си си добре ти, аз съм кукуто...чух аз за "агнешкО"-то и изобщо не загрях за какво става въпрос. помислих, че питаш дали яде агнешко детето. даже по пътя към нас се чудех, какво искаше да каже таз жена ooooh! еееееееееееееее, че тъпо се разминахме. ние доста си повисяхме там. можеше да се видим  Banghead ама хубаво ми викаше мъжа ми: "що си си турила тоз ник, вместо да си напишеш името!?"
брех, че ме хвана яд!

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
момичета ама виц да се напише по тая случка Simple Smile

# 6
  • Мнения: 882
Здравейте и от нас,
Дано през тази седмица, да няма грипове, сополи, хреми и тем подобни чудесии.
Аз също съм се замислила за нов ник, защото Радито не в вече бебе.
Тя дори се храни с храните на големите и се забавлява  с чантата на мама и любимите й червила.
Моля мами, давайте предложения.

Нина, на каква тема ще бъде предаването на 14.11. На тази дата не беше ли деня на диабета.


# 7
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
беберади, днес беше за диабета, ама аз писах на лични, писах и накрая реших, че не искаш да ти се обадим Embarassed

# 8
  • Мнения: 1 520
Мале, Агнешке, мале, Вале.  Laughing Аз нарочно по ник викам, че да се сещаш от къде ща да те познавам, а то... И после си викам тая жена какво ли си мисли за мен, що ли се обадих. Ама пусто любопитство.

Нищо можем да си уредим една срещичка в квартала. Че то и нея от кога сме я зауреждали. Аз като го заведа при нашите в Слатина, може да ти звънна да пиЙм, по кафе. Имам ти телефона от предишните уговорки.
Айде със здраве.

# 9
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Лелее, вие с този виц за агнешкото ме разсмяхте много.  Joy
Ние се консултирахме с нашата невроложка и спряхме гимнастиката. За съжаление ходенето там не остана без последствия. Сега ще трябва да се справям с по-голямата агресивност. След тази гимнастика така се е развихрила,че опита да я озаптя само я настървява още повече.

# 10
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Браво Любознателна, много се радвам за Наталката.

Агнешка, много се смях вчера на агнешкото, даже в студиото докато Йосариан ми разказваше какво си писала, аз пък им разказвах за едно момиченце, което имаше вчера час - учим спортовете и аз й показвам картинки и с стигаме до една картинка на момиче по бански и аз питам"С какъв спорт се занимава тя?" след малка пауза последва отговор - "С лежане"  Wink

Явно тази ще е седмицата на вицовете

Меджу другото вчера Марти и Силвето Васева дадоха предложение за коледно парти на децата - имате ли желание децата да си направят коледен купон?

# 11
  • Мнения: 4 414
абе, изложих се аз, ама поне смях ви направих Embarassed Laughing hahaha

Меджу другото вчера Марти и Силвето Васева дадоха предложение за коледно парти на децата - имате ли желание децата да си направят коледен купон?
аз съм за!

# 12
  • Мнения: 2 543
Йеееееееее, идеята за коледно парти е направо супер! Хайде! Hug

Ох, честно да ви кажа, от няколко дни тук цари малко напрегната обстановка (според мен Embarassed) и малко се бях потиснала, та затова и не писах в седмичната ни темичка, ама сега вече се поправям!
Вчера прочетох за агнешкото и млякото с ориз и се смях в продължение на 10-ина минути съвсем сама! Много забавна история! И тази с банския си я бива! Успяхте да ме развдрите!  bouquet
Аз май си бях потисната изобщо. Confused Вчера дори имах такова гадно изпълнение в кабинета на рехабилитаторката ни, че не искам и да се сещам. Изпуснах си нервите и беше просто ужасно. Sick Всичко стана, защото Йоан не искаше да слуша и се държа наистина безобразно. И аз вместо да се опитам с добро (не че не се опитах, де, ама много за кратко Embarassed) и така му се скарах и взех че го плеснах Embarassed Embarassed Embarassed Sad Sad Sad. Той се разплака, аз също и стана една.... После го оставихме в кабинета да работи сам с Руми и той взе че си направи всичко, макар и с известен зор. Много бях разстроена и се чувствах супер виновна ( и сега, де). Руми предложи да работи сама с него, което и според мен е по-добрия вариант, но не ми се искаше да й създаваме допълнителни трудности, защото Йоан поне в началото ще се противи на тая работа.  ooooh!
Ами, това е, официално си посипвам главата с пепел. Cry И дано ми е за последно!

Весела седмица на всички, които успяват да си сдържат нервите, на другите - да се стягат!  bouquet

# 13
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Иеппе, на всички не ни издържат нервите от време на време. Особено с децата. Боят не е най-правилното нещо, ма и ние сме хора и някой път реакциите са светкавични, а не облислени.

Ето и аз да споделя вина:
Преди години сме на лагер в Тузлата, 120 деца, половината здрави, половината с проблеми. Там е Миряна - тогава беше на 4 години. Напръскали сме поляната за кърлежи, предупредиха ни лекарите, че има и змии. Миряна вече я бяха ухапали 2 кърлежа - един докато пътувахме и един като пристигнахме Аз съм се изправила пред екипа на лагера и им обяснявам колко трябва да са търпеливи, че това са деца, те са любопитни, да ги пазят от водата, от слънцето, от буболечките и както си говорехме, всички млъкват и аз се усещам, че нещо става - обръщам се и виждам Миряна, която се задава по пътеката, двете и ръце са покрити от пристите до рамената с всевъзможни буболечки и тя гордо заявява "Мамо, виж:))"
Е знаеш ли каква ми беше реакцията - с едната ръка за секунди махнах всички буболечки, а с дръгата така я пернах, че тя отхвърча назад Embarassed
Страшен пример на търпение показах, ама резултатът беше, че нито едно дете после не си и помисли да пипа каквито и да е буболечки. Не се прави така, знам,
ама от време на време действаме преди да мислим Embarassed

# 14
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ох мили мои Laughing
Агнешка- вчера се търкалях по пода от смях с агнешкото.
Нина, понякога първосигналните реакции са много ефективни Mr. Green , но превърнат ли се в система се губи ефекта изобщо.
За партито съм фен.
И да напомня само - на 12.11- общофорумска среща. Който се притеснява, че ще му бъде нарушена анонимността- като гледам бройката на заявилите участие- няма никакъв шанс някой да излезе от анонимност:) Подробности- в клюкарника. Хайдее, аз ви чакам на срещата на дванайсти.

Общи условия

Активация на акаунт