rajdane sekcio

  • 2 889
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
iskam da popitam normalnolie tova moqta ginekolojka da mi kazva che mi se nalaga da rajdam sekcoi i da TRQBVA da si plashtam pri polojenie che mi se nalaga a ne zashtoto az taka sam reshila i sledkato sam si plashtala zdr osigurovki i sashto taka mi kaza che ako rajdam v sliven nqma da plashtam ama shtom sam v burgas plashtam

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Те затова ли вече повечето бягат към Сливен? ooooh!

# 2
  • Мнения: 760
Не не е нормално.
Защо ти е определила секцио?
Ако секциото е с мед.показания не се плаща.(поема се от нзок)и за неосигурените пациентки в държавните/общински болници.
Не е вярно че в Бургас се плаща освен ако не плащаш за избор на екип или не решиш да раждаш в частното лечебно заведение.
Коя докторка ти води Ж.К. може и на лични.
Моля пиши на кирилица.

# 3
  • Мнения: 9 427
Ако става въпрос за клиника и да си по медицински причини се заплаща.Както и за избор на екип.

# 4
  • Мнения: 171
Аз раждах секцио по медицински причини и не платих нито стотинка. Щях да съм с избор на лекар (планувано секцио), но се оказа спешно и си спестих паричките, тъй като ме оперира екипът на смяна.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 39 739
plamencheto_bs90, пишете на кирилица.

Секцио по желание, или медицински причини.
От какво се налага секциото?

# 6
  • Мнения: 351
Зависи къде ще раждаш и в коя болница. По принцип не се взимат пари, но се "подразбира",че ще си платиш. Това е БГ.
Раждах секцио заради възрастта, платих 250 лв. - така прецених, знаех, че е планирано.

# 7
  • Мнения: 7
значи става вапрос за окражна в бургас а моята е габровска

# 8
  • Мнения: 7
определиха ми секцио защото сам с ниско разположена плацента

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 437
Секциото по медицински причини в МБАЛ-Бургас е безплатно, освен ако не искаш избор на екип. Не знам защо гинеколожката ти твърди, че трябва да плащаш. Не знам в кой месец си, но в МБАЛ-Бургас има безплатни консултации за жени в напреднала бременност. Можеш да отидеш да чуеш второ мнение и да си изясниш въпроса на място.
Аз постъпих там за нормално раждане, но в хода на раждането се наложи секцио и не съм платила нищо.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 437
Ето темата за МБАЛ-Бургас: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=502408.0 в началото мисля са упоменати часовете за безплатните консултации за жени в напреднала бременност.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 603
Секциото по медицински причини е безплатно, освен ако не решиш да платиш за избор на екип.

Общи условия

Активация на акаунт