Истанбулска Приказка / Bir Istanbul masali

  • 114 353
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Истанбулска Приказка / Bir Istanbul masali


„Истанбулска приказка” започва по Нова ТВ на 18 октомври. Сериалът ще се излъчва всеки делничен ден от 16:30 ч., а повторенията ще са по „Диема фемили” от 14:30 ч

Държава: Турция
Година: 2003
Разпространител: ATV, TMC Film
Режисьор: Омур Атай
Сценарист: Сертач Ергин
Продуцент: Ерол Авчи
Музика: Туфан Кърач
Жанр: Семеен, драма
Серии: 71

„Истанбулска приказка” представя сагата на две семейства – богатото семейство Архан и бедното семейство Козан…
Есма  (Ahu Turkpence) е дъщеря на семейство, което живее и работи в голямо имение на фамилия  Архан. Омер Архан (Çetin Tekindor ) и Бехие Архан (Arsen Gürzap ) имат двама сина. По-големият, Селим (Mehmet Aslantug) управлява фамилния бизнес (ARC Holding Company). По-малкият брат , Демир (Ozan Guven), има други приоритети – спортен андреалин и любовни афери. Есма е дъщеря на шофьора Джемал (Altan Erkekli ) на сем. Архан и готвачката Сузан (Vahide Gördüm). Тя е влюбена в по-младия брат Демир, но разбира , че любовта на живота й е Селим.


Каст:

                                

Ahu Türkpençe       Mehmet Aslantug          Ozan Guven          Çetin Tekindor          Seda Akman            Altan Erkekli            Vahide Gördüm          


Семейство Kozan: Есма (Ahu Turkpence), мама Сузан (Vahide Gördüm), сестра й Чичек (Yasemin Çonka), татко Джемал (Altan Erkekli ) и брат Озан (İsmail Hacıoğlu ).


Семейство Arhan: Демир (Ozan Guven), татко Омер (Çetin Tekindor ), мама Бехие (Arsen Gürzap) и Селим (Mehmet Aslantug).


Започва наистина една прекрасна Истанбулска приказка! Нека и се насладим...

Последна редакция: ср, 06 окт 2010, 18:25 от mari_nk

# 1
  • Мнения: 458
Ще го следя! Чувала съм добри отзиви!   Peace

mari_nk !  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Много познати лица сред актьорския състав , надявам се да се насладим на още един хубав сериал
  mari_nk newsm51

# 3
  • Мнения: 3
Izvinete za latinicata.
Radvam se che shte pochne tozi film.
Ima hubavi otzivi za nego i shte gledame poznati i simpatichni aktyori.
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 4
  • Мнения: 683
Здравейте  Hug и аз се надявам да гледам този сериал. До колкото съм чувала сюжета е подобен на този на филма "Сабрина" който много харесвам. Много ще ми е интересно да се запозная с актьорското майсторство на Mehmet Aslantug който е съпруг на Арзум Онан която изпълнява ролята на Сахра от "цвете от изтока". За мен те са една изключително симпатична двойка.

# 5
  • Мнения: 20 795
И на мен много ми се иска да гледам този сериал, но от Нова телевизия явно са решили, че и той не е подходящ за работещи хора щом и основното излъчване и повторението са в ранния следобед   Whistling Whistling Crossing Arms Crossing Arms Остава ми надеждата, че някоя добра душа ще го качва в нета  Hug Hug Hug

mari_nk  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 6
  • Мнения: 19
Аз също се надявам да мога да гледам сериала!

# 7
  • Мнения: 265
Ще гледам началото и ако ме завладее  ще гог ледам, но ... за сега ще видим!

# 8
  • на морето
  • Мнения: 103
Ехоо, здравейте компанията !
Мари , благодаря за темичката ! Hug  bouquet Heart Eyes Наистина сюжета, така ,както е представен,   взаимства от този на филма "Сабрина " с Харисън Форд и Джулия Ордмън ( Защо ли вече не се изненадвам на такива неща .. Thinking newsm78 Wink Laughing Sunglasses Flutter)  Но пък тази лента е чудесна и на мене , лично , ми е "на сърце " както се казва . Ще се опитам да го следя доколкото мога , защото съм сигурна , че комшиите пак ще са направили нещо стойностно .Те ги могат тези неща.

Предполагам , че повечето , ако не , всички ,сме гледали въпросния " оригинал" . Ще пусна торент линк  за  теглене , да си го припомним .
Sabrina / Сабрина (1995)

А ето и още малко информация по въпроса . Филмът от 1995г , от линка по-горе ,е всъщност ремейк на по -стар филм със същото име (и съдържание ). Звездите от него за  популярните за онова време Хъмфри Богарт ( "Казабланка" )  и невероятната Одри Хепбърн  (тя , предполагам също не се нуждае от представяне )
 Предлагам ви  линк и към него : Sabrina / Сабрина (1954)



И ви пожелавам приятно гледане !

Последна редакция: ср, 06 окт 2010, 18:28 от asha

# 9
  • Мнения: 683
Здравейте  Hug и аз се надявам да гледам този сериал. До колкото съм чувала сюжета е подобен на този на филма "Сабрина" който много харесвам. Много ще ми е интересно да се запозная с актьорското майсторство на Mehmet Aslantug който е съпруг на Арзум Онан която изпълнява ролята на Сахра от "цвете от изтока". За мен те са една изключително симпатична двойка.



За тези които се интересуват този петък двамата ще бъдат гости на шоуто на Беяз.

# 10
  • Мнения: 0
още един филм, който не съм почнала да гледам,но се цопвам в темата. ще чакам с нетърпение да видя, благодаря мари. среща на 18.10 тук.

# 11
  • Мнения: 7


Привет, дами! Hug

Радвам се, че има интерес към сериала още преди да е започнало излъчването му по телевизията.
Гледам събираме се приятна компания.
Предусещам, че сериала ще ни хареса и очаквам интересни дебати!
Добре дошли на всички!!!      

# 12
  • Мнения: 1
Е супер, най-после нещо ново, че Листопад, Под липите, Вярна на себе си и Мечтатели вече ми поомръзнаха.
Щом е от 2003-та - любимата ми година няма как да не е хубав. Wink Дано да ми хареса!

# 13
  • Мнения: 11 116
Един от най-романтичните  филми, които съм гледала! Радвам се, че ще мога да го изгледам и с превод! Хубава музика, красиви сцени, красиви актьори, филмът си заслужава! Хубаво е, че има и тема за него!   bouquet  bouquet  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=7XqStXBpnPc&feature=related



# 14
  • Мнения: 31
 Hug Hug наздраве за новата тема 

mari_nk    bouquet

много харесвам и 2-та филма "Сабрина"  Heart Eyes

Mydream   bouquet  обожавам Кърач, а тази песен е от любимите ми  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт