А за това какво ще кажете?

  • 1 222
  • 12
  •   1
Отговори
Мъжете изчезват след 120 хил. години

Включената в биологичния код на съвременния мъж Y-хромозома бързо се разрушава и след 125 000 години мъжете ще изчезнат като биологически вид. Тази сензационна хипотеза направи Брайън Сайкис, професор в университета в Оксфорд.

Неговите изследвания потвърдили, че тази хромозома, която не съществува в женския организъм, е архаична структура, която не е способна да възстанови щетите, нанесени й от околната среда. В резултат Y-хромозомата e сериозно увредена и в близките столетия няма да може да изпълнява своята функция при определянето на мъжкия пол на ембриона, пише електронното издание NEWSru.

Според изчисленията, окончателната смърт на Y-хромозомата ще настъпи след 125 000 години и тогава на Земята ще останат само жени.

Професор Сайкис смята, че изчезването на мъжете не трябва да се смята за трагедия. Съществуват технологии, позволяващи продължаване на човечеството, за сметка на ресурсите само на женския организъм.

Генното инженерство теоретически позволява да се създаде ембрион само от женски клетки, в които се имплантира ядро от друга жена донор. В резултат на Земята може да се раждат само момичета.

# 1
  • Мнения: 4 212
Ми то хубаво от една страна, ама  лИбОФФ с кой ще правим бе  Thinking Crossing Arms.....аз не, поколението. Май вибраторите ще са най продаваната стока. Днес нещо не мисля с мозъка си ами с... hahaha Crazy

# 2
е, най-сетне.

това казвам:)Simple Smile

# 3
  • Мнения: 843
  Споко , бре... мъжете няма да се изоставят. / И нас.. и нас.., то един гол вибратор..тц./
    Има достатъчно време да си измислят начин да си спасят хромозомата.Simple Smile И ще го направят..Simple Smile) Първо пенисът им ще развие някъкъв вторичен мозък / и без това с него мислят , повечето/ После този мозък ще им измисли и хромозамата., например.  Joy
   Па и други начини ще се намерят Joy


 
   Аз си искам мъжете пък.
    и аз мисля май за....м.. да. Отивам да гладя.

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ми то любоф ще правим ма ако има къде
те дават прогнози, че земята ще е свършена до тогава, така, че тая хромозома няма да е проблем!

# 5
  • Мнения: 614
Еее не, вече ми е мъчно за бъдещите жени.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Кой знае... Y-хромозомата може и да оцелее... Ама току виж... Х-хромозомата вземе, че мутира и си запуши всички дупки и дупчици... Трагедия... Колосална... Неземна...

# 7
  • Мнения: 1 464
Кой знае... Y-хромозомата може и да оцелее... Ама току виж... Х-хромозомата вземе, че мутира и си запуши всички дупки и дупчици... Трагедия... Колосална... Неземна...
smile3532

# 8
  • Мнения: 2 672
бях го чела някъде и още тогава се замислих....
мислих , мислих и ......ужасена спрях да мисля Wink

# 9
  • Русе
  • Мнения: 197
Ще му мисля след 119 999 години  newsm78 Grinning

# 10
  • Мнения: 1 215
Това си е жива трагедия, бе хора Sick Sick Sick Sick Ми на кой ще си го изкарва моята пра - пра - пра - пра- пра - пра ит.н. пра- внучка?

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Какво да кажа??? И да го мисля и да не го мисля.....важно е настоящето!!! Я да ходя да си цункам мъжлето по този повод!  Heart Eyes

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Мъжете изчезват след 120 хил. години
Смятам лично да изчакам и да видя така ли ще стане наистина.

Общи условия

Активация на акаунт