Процедури за отслабване-посъветвайте ме?

  • 1 116
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Разполагам с една известна сума....около 250 лева,искам да я инвестирам в процедури за отслабване.На 34 години съм и искам да смъкна "рязко",но не с гладуване,самтиметри и килца.Причина-не трая диети,драстични ограничения,а след процедурите ще се поддържам с фитнес.
Та....дайте акъл.Що е то бодирепинг,по-ли е ефективен от целутрона? Споделете,моля. Hug

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз ходя на едни порцедури с игли. дълги са към 15см, вкарват ми ги в сланината и пускат ток. За 1 седмица се сваля 1 см
Изобщо не боли
Трябва обаче да се спазва лека диета, за д аима по-голям резултат

# 2
  • Мнения: 10 758
Ми хайде с мен де Mr. Green.

# 3
  • Мнения: 10 758
аз ходя на едни порцедури с игли. дълги са към 15см, вкарват ми ги в сланината и пускат ток. За 1 седмица се сваля 1 см
Изобщо не боли
Трябва обаче да се спазва лека диета, за д аима по-голям резултат
15 см #CrazyМного дълги тез игли.Ако наистина за 1 седмица се сваля 1 см, казвай къде е.Искам и аз.

Ти пък къде си видя сланинките?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
те са тънки колкото косъм и дори не се усещат като ти ги слагат
ходех при една на руски паметник, обаче нещо не ме кефи като човек и сега ще ходя при един д-р в МА

# 5
  • Мнения: 5 370
 а на бодирепинг и парафанго ходила ли е някоя?
 newsm78

# 6
  • Мнения: 10 758
те са тънки колкото косъм и дори не се усещат като ти ги слагат
ходех при една на руски паметник, обаче нещо не ме кефи като човек и сега ще ходя при един д-р в МА
Ако наистина има такъв ефект, дай малко повече инфо плииииииииз. Praynig

# 7
  • Мнения: 5 140
аз ходя на едни порцедури с игли. дълги са към 15см, вкарват ми ги в сланината и пускат ток. За 1 седмица се сваля 1 см
Изобщо не боли
Трябва обаче да се спазва лека диета, за д аима по-голям резултат

Искам и аз на такова.
Щом се стопяват сланините,на мен ми трябва.
Как са процедурите и колко парички е?

# 8
  • Мнения: 7 837
Гимнастика и повече движение.
Не съм привърженик на рязкото отслабване, особено ако трябва и пари да давам. А и гаранция за резултати, няма.

# 9
  • Мнения: 57
а на бодирепинг и парафанго ходила ли е някоя?
 newsm78
За такива неща даже не съм и чувала, но в поровинцията е така, не знаеш на какъв шарлатанин ще попаднеш, всички се пишат на специалисти, а после се оказва че практикува след кратък курс.
 Днес гледах по телевизията реклама на L-каротин и KLA чудя се дали да пробвам. Може би по-скоро KLA.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз ходя на едни порцедури с игли. дълги са към 15см, вкарват ми ги в сланината и пускат ток. За 1 седмица се сваля 1 см
Изобщо не боли
Трябва обаче да се спазва лека диета, за д аима по-голям резултат

Искам и аз на такова.
Щом се стопяват сланините,на мен ми трябва.
Как са процедурите и колко парички е?
10-12лв зависи къде ходиш. иначе какво инфо да ви дам...12 игли са, слагат ги на необходимите места. Аз моите си ги слагам всичките на корема. Пускат ми ток, усеща се трептене и постепенно го увеличават. Аз стигам до 20 , което е добре. Седи се 45мин. Процедурата е хубаво да се прави 2-3 пъти в седмицата не повече. И задължително някакъв режим на хренене и много течности. за 1 седмица свалих 1см, а ходя понеделник и петък

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе каквото и да си правиш, без диета не става SadНе говорим за глад, но захар и хляб не трябва да близваш.Иначе целутронът на мене ми подейства адски добре.Бодирепингът е още по-хубаво, защото и кожата става гладка, но е голям зор да се потиш под одеалото CrazyАко обичаш сауна, ще ти хареса.Третото не го знам какво точно е newsm78
Най-печалившата комбинация според мен е - диета/ама сериозна, поне 20 дни/, плюс елпиджи-масаж или целутрон, плюс подходящото мазило.Ако не отслабнеш, ще си сменя името Naughty

# 12
  • Мнения: 5 370
Белинда,благодаря,значи,ще се ориентирам към репинга.
и,да,аз обичах сауната,преди да забременея.
Иначе бях почнала и с ВИШИ кремче,ама пуста патка мързелива и несериозна съм. #Cussing out Banghead

Общи условия

Активация на акаунт